Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

DACHY i DAFA

Ocena: 0
6679
Miło nam poinformować naszych Czytelników, że Polskie Centrum Budownictwa

Miło nam poinformować naszych Czytelników, że Polskie Centrum Budownictwa, wydawca m.in. miesięcznika DACHY i kwartalnika DACHY PŁASKIE nawiązał partnerską współpracę ze Stowarzyszeniem Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad DAFA.

Współpraca polegać będzie na wzajemnej promocji partnerów, informowaniu o wzajemnych inicjatywach i wspieraniu się przy organizowaniu istotnych dla branży dachowej wydarzeń: konferencji, seminariów itp. spotkań. Obaj partnerzy są dobrze znani na polskim rynku i wykorzystanie wzajemnej synergii z pewnością przyczyni się do pojawienia się wielu ciekawych inicjatyw.

W aktualnym wydaniu miesięcznika na str. 42 zamieszczamy informację o najnowszym wydawnictwie DAFA.

Źródło: Dachy, nr 9 (129) 2010
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: