Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Blachotrapez wydłuża pisemną gwarancję produktów

Ocena: 0
2119

Blachotrapez wydłuża pisemną gwarancję na własne produkty, tym samym przypieczętowując ich wysoką jakość. Jednocześnie jest liderem branży, który jako jedyny na rodzimym rynku posiada największą liczbę powłok z gwarancją przekraczającą 35 lat.

Od sierpnia br. każdy klient kupujący produkty firmy Blachotrapez ma do wyboru aż 6 powłok z gwarancją pisemną przekraczającą 35 lat. To odpowiedź na potrzeby klientów i konsekwentna realizacja strategii rozwoju produktów. Mamy do czynienia z  ewenementem na polskim rynku, ponieważ powłoki objęte wzrostem gwarancyjnym posiadają unikalne i zastrzeżone formuły na skalę europejską. Bezpośredni wpływ na podwyższenie gwarancji ma SPS - Safe Profiling System czyli System Bezpiecznego Tłoczenia, gwarantujący podwyższone parametry odpornościowe i jakościowe. Polega on na przetłaczaniu blachy w optymalnych warunkach klimatycznych, niezależnych od warunków otoczenia. Wspomniany proces powoduje uplastycznienie powłoki lakierniczej dodatkowo uzyskując podwyższenie trwałości materiału wsadowego. Blachotrapez jest również jedynym producentem w Europie posiadającym ten system, gdyż stworzono go jako autorski i zupełnie unikatowy. Ten fakt niezależnie potwierdził Urząd Patentowy Rzeczpospolitej Polskiej poprzez nadanie firmie patentu na tę technologię.

"Chcemy jeszcze bardziej wspierać konsumentów w czasach wyraźnych potrzeb i sprecyzowanych oczekiwań. Większość firm stale mierzy jakość produktów ceną. Jednak ja jestem bliższy koncepcji wyrażonej przez Jeffa Bezosa - kiedy bardziej niepokoi mnie ten, kto może dostarczyć lepsze doznania dla klienta niż ten, kto oferuje ceny niższe choćby o 5%. My właśnie tego dokonujemy na oczach naszych kontrahentów. Wydłużamy ich doznania na długie lata, gwarantując niezawodność, nowe możliwości naszych produktów i rozwijając dotąd istniejące" - mówi Rafał Michalski, Prezes Zarządu Blachotrapez.

Kilkudziesięcioletnie doświadczenie, dostosowywanie konkretnych potrzeb firmy do różnych rynków, nowych funkcjonalności produktów, wciąż pasuje do oczekiwań tego biznesu. Pozwala jednocześnie trafić do partnerów biznesowych i końcowych klientów. Firma z Rabki-Zdroju podtrzymuje te składowe również w oparciu o zaufanie, ponieważ chce mieć pewność, że konkretne wybory, klientów pozwolą im decydować w jakim celu, zakresie oraz jak długo będą korzystać z jej gwarantowanych produktów.

Gwarantowana jakość:

  • Pladur®Relief IceCrystal - z 35 do 45 lat
  • Pladur®Relief Wood - z 35 do 45 lat
  • Superior HB - z 30 do 45 lat
  • Pladur®Wrinkle Mat - do 35 lat
  • Pladur®Wrinkle Mat Plus - 50 lat gwarancji
  • Colorcoat HPS 200 Ultra® - 40 lat

Źródło i zdjęcie: Blachotrapez

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: