Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Zdzierak do papy

Ocena: 5
2767

Zdzierak do papy Scrap’ Air to pneumatyczne narzędzie nadające się do wszechstronnego wykorzystania w budownictwie.

Docenią go wszyscy ci, którzy muszą zrywać stare powłoki, skuwać resztki betonu, płytki ceramiczne, betonowe wylewki itp. Zdzierak nadaje się także m.in. do zrywania starych warstw papy z podłoża. Narzędzie jest lekkie, poręczne i posiada prostą konstrukcję. Producent wyróżnia trzy serie zdzieraków: żółtą – do prac z drewnem, czerwoną – do usuwania tynków, kafelków itp. oraz niebieską – do wszelkich prac związanych z podłożami, dachami płaskimi itp. Poszczególne serie różnią się rozmiarami, mocą i wytrzymałością.W skład kompletnego zestawu wchodzą: rękojeść, oliwiarka, złącze do kompresora oraz noże. Całość jest oferowana w specjalnych walizkach. Dystrybutorem w Polsce jest firma Melle.
 
Źródło: Dachy, nr (119) 
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: