Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

ThermaCote

Ocena: 5
2946

ThermaCote – nowe rozwiązanie na polskim rynku, produkt, który został nagrodzony Złotym Medalem Budma 2020 – to natryskowa wodoodporna farba jednoskładnikowa, która tworzy trwałą barierę termiczną.

Wykorzystuje certyfikowaną technologię ceramiczną, aby zapobiec stratom ciepła i chłodu. Łatwość zastosowania do nowych lub modernizowanych konstrukcji pozwala na poprawę izolacji termicznej wszystkich rodzajów podłoży, w tym metalu, cegły, cementu, betonu, drewna lub płyt gipsowych. Ma również cechy ochrony antykorozyjnej. ThermaCote jest stosowany do wszystkich typów pokryć (łupek, dachówka, blacha, drewno, stal, papa bitumiczna) zarówno do dachów płaskich, jak i skośnych. Producent deklaruje, że badania wykazują redukcję temperatury dachu do 38%. Aplikacja przez natrysk jest szybka i łatwa, a nałożona warstwa jest lekka i nie dodaje ciężaru do konstrukcji dachu. Na produkt udzielana jest 10-letnia gwarancja. 

Źródło: Dachy, nr (241) 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Artykuły ekspertów

- Reklama -

Polecane firmy

- Reklama -


Którą akcję wspierania branży dekarskiej znasz najlepiej?GŁOSUJ

Które okna dachowe (Twoim zdaniem) montujesz najszybciej?GŁOSUJ