Taśmy wentylacyjna do kalenic i grzbietów

Ocena: 0
2141
Odpowiednia cyrkulacja powietrza pod powierzchnią dachu to nie tylko zapewnienie właściwego wlotu powietrza do części okapowej.

fot. Monier

Należy pamiętać również o zapewnieniu dobrej wentylacji grzbietów i kalenic przy jednoczesnej ochronie przed deszczem i śniegiem. To zadanie wypełni Figaroll Plus – nowa odsłona znanej od 12 lat na rynku taśmy uszczelniająco–wentylacyjnej Figaroll. Wyposażona w dwukanałowy system wentylacji taśma jest  dostępna w rolkach o długości 10 m i szerokości 28 cm, z możliwością rozciągnięcia do 32 cm.


fot. Monier

Części boczne taśmy Figaroll Plus są wykonane z aluminium wzmocnionego folią PET o rozciągliwości do około 50%, dzięki czemu sprawdza się ona również przy zastosowaniu do wysokoprofilowanych dachówek. Figaroll Plus posiada pasek kleju butylowego umożliwiający szybki, łatwy i czysty montaż bez konieczności używania specjalistycznych narzędzi. Kolory, w których dostępny jest Figaroll Plus – czerwony, brązowy i antracytowy – dają możliwość dopasowania taśmy do każdej połaci dachowej.Źródło: Dachy, nr 8 (116) 2009
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Artykuły ekspertów

- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy


 


 

Który model dachówki ceramicznej płaskiej jest Ci najbardziej znany?
GŁOSUJ

Które okna dachowe (Twoim zdaniem) montujesz najszybciej?GŁOSUJ