Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Substrat na dachy zielone

Ocena: 5
3185
Laboratorium Dachów Zielonych jako jedyna firma na rynku oferuje zintegrowaną wiedzę, doświadczenie oraz umiejętności związane z dziedziną dachów zielonych.
Teraz, w ramach projektu Specjalistyczne Podłoża Glebowe firma zajęła się także wytwarzaniem substratów na zielone dachy.

Produkcja została podjęta w odpowiedzi na rosnące oczekiwania rynku dachów zielonych w Polsce, który wymaga stosowania produktów coraz bardziej zaawansowanych technicznie. Podłoża glebowe stają się narzędziem zapewniającym realizację śmiałych projektów architektury krajobrazu w przestrzeni miejskiej.

W ofercie producenta znajduje się szeroki wybór substratów dachowych do różnych zastosowań na dachach ekstensywnych i intensywnych oraz podłoża strukturalne, umożliwiające poprawę bytowania drzew rosnących w niesprzyjających warunkach miejskich, szczególnie wzdłuż ulic i dróg.

Oferta obejmuje ponadto składane skrzynki kontrolne i inne elementy odwadniające ze stali nierdzewnej oraz systemy stabilizacji drzew, jak również podbudowy drogowe i kruszywa nasiąkliwe do drenażu.

Wszystkie produkty są wykonywane z wykorzystaniem materiałów naturalnych oraz kruszyw z recyklingu i kompostów. Składy mieszanek są opracowywane z wykorzystaniem wytycznych FLL oraz własnej wiedzy i doświadczenia. Wyroby są badane w wielu ośrodkach krajowych, a także podlegają wewnętrznej kontroli jakości, gwarantując stabilność receptury.

Źródło: Dachy, nr 11 (119) 2009
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Artykuły ekspertów

- Reklama -

Polecane firmy

- Reklama -


Którą akcję wspierania branży dekarskiej znasz najlepiej?GŁOSUJ

Które okna dachowe (Twoim zdaniem) montujesz najszybciej?GŁOSUJ