Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Premiery Lindab 2021 - lutowa nowość - produkty Vestis

Ocena: 5
6999

Firma Lindab, w ramach cyklicznego projektu o nazwie „Premiery Lindab 2021”, prezentuje lutową nowość. Do oferty blach aluminiowych wprowadzone zostały produkty z linii Vestis: blachy do dachów na rąbek stojący oraz kompletny system rynnowy. 

 

 

Firma Lindab, w ramach cyklicznego projektu o nazwie „Premiery Lindab 2021”, prezentuje lutową nowość. Do oferty blach aluminiowych wprowadzone zostały produkty z linii Vestis: blachy do dachów na rąbek stojący oraz kompletny system rynnowy. 

 

Marka Vestis to linia produktów z powlekanej blachy aluminiowej, która powstała, aby spełnić wysokie oczekiwania architektów, projektantów, klientów i wykonawców. Jej producentem jest znana włoska firma Mazzonetto.

 

 

Główną zaletą wyrobów wykonanych z powlekanych blach aluminiowych jest ich waga. Aluminium jest niezwykle lekkim materiałem, dzięki czemu nie obciąża dodatkowo konstrukcji budynku, niska waga pozwala także obniżyć koszty transportu surowca na miejsce budowy. Do zalet aluminium zaliczyć należy także jego trwałość, zdolność do zachowania trwałości koloru, plastyczność oraz doskonałe właściwości antykorozyjne - brak tzw. białej korozji. 

 

Aluminium można stosować w najbardziej wymagającym środowisku, a pokrycia dachowe oraz systemy rynnowe wykonane z aluminiowej blachy objęte są nawet 40-letnią gwarancją producenta.

 

Źródło: Lindab

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Artykuły ekspertów

- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy


 


 

- Reklama -

Którą akcję wspierania branży dekarskiej znasz najlepiej?GŁOSUJ

Które okna dachowe (Twoim zdaniem) montujesz najszybciej?GŁOSUJ