Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Powłoka Lindab DuraFrost dla blach aluminiowych

Ocena: 5
2525

Kiedy Lindab wprowadził do oferty możliwość wykonania stalowego pokrycia dachowego w specjalnej, jednej z najtrwalszych na rynku powłoce DuraFrost, odbiór wśród klientów i inwestorów był niezwykle pozytywny. Ta dobra reakcja klientów spowodowała, że Lindab zaoferował możliwość wykonania w tej powłoce również pokryć dachowych wykonanych z aluminium. 

 

 

Najważniejsze cechy Lindab DuraFrost 

 

Powłoka Lindab DuraFrost to jedna z najtrwalszych powłok na rynku, która wyróżnia się przede wszystkim jakością. DuraFrost dzięki swojej „pomarszczonej” powierzchni przypominającej „skórkę pomarańczy” jest bardziej odporna na zarysowania niż inne, dostępne na rynku materiały na pokrycia dachowe. Jej matowy kolor nadaje budynkowi bardzo naturalny, nowoczesny i estetyczny wygląd. Matowa powierzchnia sprawia, że dach wygląda ładnie i efektownie a dodatkowo zniwelowany jest naturalny efekt tzw. „falowania” blachy.

 

Dodatkową cechą aluminium jako surowca jest jego wysoka plastyczność, dlatego aluminiowe blachy na rąbek stojący w powłoce Lindab DuraFrost można także w łatwy sposób formować, zarówno ręcznie jak i przy użyciu odpowiednich maszyn. W czasie wykonywania prac blacharskich powłoka dodatkowo chroni materiał przed zarysowaniami oraz zapewnia dobrą ochronę przed korozją. 

 

Aluminiowe blachy na rąbek stojący w powłoce Lindab DuraFrost (L.20) dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej.

 

Źródło: Lindab

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Artykuły ekspertów

- Reklama -

Polecane firmy

- Reklama -


Którą akcję wspierania branży dekarskiej znasz najlepiej?GŁOSUJ

Które okna dachowe (Twoim zdaniem) montujesz najszybciej?GŁOSUJ