Płaska dachówka Teviva od lipca w technologii CISAR

Ocena: 0
2863
Od 1 lipca BRAAS wprowadza pierwszą płaską dachówkę w technologii CISAR - Tevivę. Decyzja ta wpisuje się w ogólny trend na rynku pokryć. Prosty kształt dachówki oraz ciemne kolory doskonale pasują do współczesnej architektury.

Mniej znaczy więcej

Płaskie dachówki to jeden z najmodniejszych kształtów ostatnich lat. Minimalistyczne w formie, ekskluzywne w treści, każdej budowli zapewnią elegancki i nowoczesny wygląd, swoją prostotą podkreślając walory współczesnej architektury. Monier BRAAS jest liderem wśród producentów pokryć dachowych w segmencie dachówek płaskich. Jako pierwsza firma odpowiedział na rosnące zainteresowanie prostymi, geometrycznymi kształtami wprowadzeniem zakładkowej dachówki z zamkiem bocznym Tegalit - prekursora płaskich dachówek. Będąca kontynuacją tego trendu Teviva CISAR dostępna jest w modnych ciemnych kolorach - grafitowym i czarnym.


Jedna dachówka, trzy warstwy

To już kolejna nowość od Monier BRAAS w tym roku. Firma konsekwentnie rozszerza portfolio produktów w innowacyjnej technologii CISAR. Do Romańskiej i Bałtyckiej w czerwcu dołączyła Celtycka. Od lipca w ofercie pojawi się również Teviva. "W 2015 roku obchodzimy 10. urodziny technologii CISAR wprowadzonej dekadę temu przez markę BRAAS. To unkalna i innowacyjna technologia produkcji, która zrewolucjonizowała rynek pokryć dachowych w Polsce. Trzy warstwy sprawiają, że betonowe dachówki CISAR są trwałe, odporne na zabrudzenia i dzięki wyjątkowo gładkiej powierzchni nienagannie się prezentują. Ze względu na duże zainteresowanie produktem oraz docenianą przez klientów doskonałą relację jakości do ceny zdecydowaliśmy się rozwijać ofertę CISAR. W tym roku, dzięki zaangażowaniu naszych zakładów produkcyjnych w Płońsku i Opolu, a także wsparciu Monier Technical Center, do Romańskiej i Bałtyckiej dołączyła dachówka Celtycka, a od pierwszego lipca rodzina CISAR powiększy się o pierwszą płaską dachówkę produkowaną w Polsce w tej technologii - Tevivę" - mówi Grzegorz Barycki, Prezes Zarządu Monier BRAAS.

Źródło i zdjęcia: Braas
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Artykuły ekspertów

- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy


 


 

Który model dachówki ceramicznej płaskiej jest Ci najbardziej znany?
GŁOSUJ

Które okna dachowe (Twoim zdaniem) montujesz najszybciej?GŁOSUJ