Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Płaska dachówka Aarhus

Ocena: 5
3054

Na polskim rynku pokryć dachowych pojawiła się nowość w zakresie dachówek płaskich – to dachówka betonowa Aarhus, nowy model marki IBF.

Nowy model marki IBF – dachówka betonowa Aarhus

Przeznaczona jest ona w szczególności na wysokie dachy dwuspadowe o prostej geometrii. Dachówka posiada powłokę Moderne, która chroni ją przed promieniowaniem UV, wilgocią, zabrudzeniami i osadami organicznymi. Jest odporna na trudne warunki atmosferyczne (wiatr, grad) i zapewnia dobrą izolację akustyczną. Dostępna jest w trzech modnych kolorach – antracyt, czarny i ceglasty. Wytrzymałość i żywotność produktu producent potwierdza udzielając na ten materiał pokryciowy 30 lat gwarancji.

Źródło: Dachy, nr (240) 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Artykuły ekspertów

- Reklama -

Polecane firmy

- Reklama -


Którą akcję wspierania branży dekarskiej znasz najlepiej?GŁOSUJ

Które okna dachowe (Twoim zdaniem) montujesz najszybciej?GŁOSUJ