Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Piła szablasta AFS 12 Compact

Ocena: 5
2134

Cięcie drewna czy metalu wymaga mocnych narzędzi, takich jak piły szablaste. W odpowiedzi na te potrzeby Würth Polska wprowadza nowy produkt z linii M-CUBE – piłę szablastą AFS 12 Compact. Nowe narzędzie uzupełnia serię urządzeń o mocy 12 V. Pasują do niego wszystkie akumulatory przeznaczone dla urządzeń w tej wersji.

 

 

Nowa piła od Würth Polska sprawdzi się do pracy z materiałami, takimi jak drewno i metal, a także płytami gipsowo-kartonowymi oraz tworzywami sztucznymi. Do każdego z materiałów przeznaczony jest osobny brzeszczot tnący. 

Piła szablasta AFS 12 Compact od M-CUBE  wyróżnia się dużą mocą oraz kompaktową budową, a także niewielką wagą (1,05 kg bez akumulatora). Wąska rękojeść główna i profilowany chwyt na drugą rękę zapewniają stabilność podczas pracy. Komfort zwiększa także rączka wyłożona wykładziną, a owalna stopka pozwala na płynne dopasowanie kąta maszyny do nawet nierównej powierzchni cięcia. Odpowiednie wyważenie urządzenia umożliwia ustawienie go w pozycji stojącej. Zapewnia to wygodę jego użytkowania oraz czystość. Piła ma dodatkowy uchwyt umożliwiający podpięcie paska, co zapewnia wygodne przechowywanie jej pomiędzy różnymi etapami pracy. 

Do wymiany brzeszczotu tnącego nie są potrzebne dodatkowe akcesoria, dzięki czemu praca przebiega sprawnie. Urządzenie osiąga prędkość obrotową do 3000 rpm, którą można w łatwy sposób regulować siłą nacisku na przycisk.

Charakterystyka produktu:

  • Zasilanie: 12 V/DC
  • Obroty min./ max.: 0-3000 rpm
  • Długość skoku: 12,5 mm
  • Uchwyt: mocowanie beznarzędziowe
  • Ciężar z akumulatorem: 1,31 kg
  • Ciężar bez akumulatora: 1,05 kg
  • Rekomendowana max. długość brzeszczotu: 152 mm
  • Max. głębokość cięcia w drewnie: 70 mm
  • Akumulatory: 12 V M-CUBE

 

Źródło: Würth Polska

 

 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: