Nowy kolor dachówki Bałtyckiej Braas

Ocena: 0
1380
Dachówka Bałtycka Braas to jeden z najpopularniejszych modeli na rynku. Inwestorzy cenią ją za jakość wykonania oraz ciekawy, asymetryczny kształt. Od 2015 roku dachówka dostępna jest w nowym kolorze - czarnym.

Rosnąca konkurencja na rynku oraz świadome podejście klientów do zakupu stawiają wysoko poprzeczkę producentom materiałów budowlanych. Efektem są dążenia do trwałego i estetycznego produktu w rozsądnej cenie.

Trwały beton

Beton wykorzystuje się na szeroką skalę w budownictwie nowoczesnym. Jest materiałem bardzo wytrzymałym, którego zalety cenią inwestorzy na całym świecie. Beton wykorzystuje się również w produkcji dachówek. Są one nie tylko trwałe, ale również ekologiczne. Zamiast wypalania, dachówki betonowe ulegają procesowi dojrzewania w specjalnych komorach w temperaturze około 60 stopni Celsjusza. Oznacza to, że do ich produkcji zużywa się aż o 70 proc. energii mniej niż w przypadku dachówek ceramicznych.

Modny kolor

Betonowa dachówka Bałtycka, oprócz wyjątkowej trwałości, odznacza się również wyjątkową estetyką. Jej asymetryczna fala wprowadza ciekawą grę świateł na połaci. W 2015 roku w ofercie BRAAS pojawił się nowy kolor Bałtyckiej - czarny. Intensywna, żywa barwa oraz widoczny na powierzchni delikatny połysk są wynikiem zastosowania podczas produkcji innowacyjnej technologii CISAR.

Dachówka Bałtycka składa się z trzech warstw. Na betonową i bardzo trwałą warstwę nośną została nałożona warstwa wygładzająca. Następnie dachówkę pokryto warstwą uszlachetniającą. Dzięki technologii CISAR Bałtycka BRAAS łączy w sobie trzy najważniejsze cechy doskonałej dachówki: wytrzymałość, gładkość powierzchni i estetykę.

Dachówka Bałtycka w kolorze czarnym objęta jest promocją "Modny kolor 2015". O rabaty należy pytać w punktach handlowych.

Źródło i zdjęcie: Braas
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Artykuły ekspertów

- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy


 


 

Który model dachówki ceramicznej płaskiej jest Ci najbardziej znany?
GŁOSUJ

Które okna dachowe (Twoim zdaniem) montujesz najszybciej?GŁOSUJ