Nowość: Dachówka Celtycka w technologii CISAR

Ocena: 0
2079
Dachówka Celtycka to najpopularniejszy model w ofercie marki BRAAS. Od 1 czerwca produkt ten jest wytwarzany z zastosowaniem innowacyjnej technologii CISAR.

BRAAS od początku obecności w Polsce stawia na najwyższą jakość produktów. Odpowiedni dobór materiałów do produkcji dachówek wraz z opracowywaniem nowoczesnych technologii pozwoliły firmie Monier BRAAS realizować swoją misję. Najnowszym efektem tych działań jest jedna z najchętniej kupowanych od przeszło 14 lat dachówek - Celtycka, która od czerwca tego roku dostępna jest w technologii CISAR.


"Monier BRAAS w Polsce jako pierwsza firma w Grupie Monier wprowadza technologię CISAR na tym modelu. Zdecydowaliśmy się na ten krok ze względu na dużą popularność tego kształtu. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii inwestorzy nadal będą mogli cieszyć oko jej subtelnym profilem, a jednocześnie Celtycka CISAR to nowe oblicze naszego bestsellera" - mówi Grzegorz Barycki, Prezes Zarządu Monier BRAAS.

Technologia CISAR to nowoczesne rozwiązanie, dzięki któremu dachówki betonowe BRAAS wykazują się cechami dachówki idealnej. Trzy warstwy - nośna, wygładzająca i uszlachetniająca - zapewniają trzy najbardziej istotne cechy: trwałość, odporność na warunki atmosferyczne oraz wyjątkową estetykę.

Źródło i zdjęcie: Braas
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Artykuły ekspertów

- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy


 


 

Który model dachówki ceramicznej płaskiej jest Ci najbardziej znany?
GŁOSUJ

Które okna dachowe (Twoim zdaniem) montujesz najszybciej?GŁOSUJ