Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Nowa zgrzewarka samojezdna

Ocena: 5
1829

Uniroof E produkcji firmy Leister to najnowszy model zgrzewarki samojezdnej do pokryć dachowych.


Fot. Leister

Jest to niewielkie (ciężar: 16,7 kg), lecz wydajne urządzenie do zgrzewania na zakładkę materiałów z PVC, TPO, ECB, EPDM i CSPE z prędkością do 5 m na minutę.

Wąska obudowa, niewielkie wymiary i nowatorski układ napędowy sprawiają, że Uniroof E doskonale sprawdza się w miejscach trudnodostępnych, przy krawędziach, a także na powierzchniach o nachyleniu do 30 %.

Zastosowanie nowych rozwiązań technicznych sprawia, że Leister Uniroof E oferuje całkowicie nowe możliwości i spełnia oczekiwania wykonawców. Maszyna jest zasilana prądem elektrycznym 10 A/230 V. Jej układ zasilający zapewnia stałą wydajność niezależnie od wahań napięcia. Montaż uchwytów prowadzących nie wymaga zastosowania dodatkowych narzędzi. Zgrzewarka posiada zabezpieczenie przed samoczynnym lub przypadkowym uruchomieniem urządzenia. Nowy układ opuszczania dmuchawy zapewnia pełną stabilność i ochronę elementu grzejnego. Maszyna posiada wszystkie wymagane certyfikaty i znaki kontrolne.


 
Źródło: Dachy, nr  (116) 
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: