Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Nowa blachodachówka

Ocena: 0
2456
Nowa blachodachówka Germania Symetric produkcji firmy Blachotrapez jest udoskonaloną wersją znanego modelu Germania. Cechuje ją modułowość, która sprawia, że idealnie dopasowuje się do wymiarów każdego dachu, a ilość odpadów zostaje ograniczona do minimum.

Fot. Blachotrapez

Dodatkowo jest niezwykle prosta w montażu i posiada wyjątkowy kształt oraz wzornictwo – trzy tłoczenia, dzięki czemu otrzymujemy dach nie tylko trwały i solidny, ale również piękny wizualnie. Producenci jako jedyni w Polsce korzystają z najlepszych surowców, dostarczanych przez rynkowego lidera – hutę ThyssenKrupp Steel Europe.

Blachodachówka Germania Symetric może być produkowana zarówno w module, jak i na wymiar. Modułowość niesie za sobą szereg korzyści: umożliwia krycie na cegiełkę, co przekłada się na ekonomiczność pokrycia poprzez ograniczenie ilości odpadów, które zwykle pozostają po montażu dachu. Możliwość precyzyjnego doboru odpowiedniej ilości materiału ma również dobroczynny wpływ na środowisko naturalne. Udogodnieniem jest także łatwy transport na plac budowy, a następnie na dach. Dodatkową zaletą dla dekarzy jest prostota montażu oraz możliwość zakładania blachodachówki z obydwu stron.

Szersze i głębsze wytłoczenia gwarantują jeszcze lepsze odprowadzanie wody, przed przeciekami i negatywnym działaniem wiatru zabezpiecza szczelniejsza – potrójna zakładka.


Fot. Blachotrapez

Stal dostarczana przez hutę ThyssenKrupp Steel Europe to gwarancja podwyższonej odporności na ścieranie, zabrudzenia i korozję. Powłoka Pladur® ZM IceCrystal jest wyjątkowo odporna na zarysowania. Pisemna gwarancja na blachodachówkę może wynosić nawet do 40 lat.

Warto podkreślić, że producent jako pierwszy na rynku wprowadził unikalny wzór z trzema przetłoczeniami do swojej oferty. Dlatego zastosowanie Germania Symetric to również doskonały efekt wizualny dachu.

Blachodachówka jest lekka, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w przypadku starych budynków, których dachy wymagają wymiany. Produkt dostępny jest w 22 wersjach kolorystycznych: w palecie odcieni brązu, czerwieni, zieleni i szarości.

Źródło: Dachy, nr 7 (175) 2014
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Artykuły ekspertów

- Reklama -

Polecane firmy

- Reklama -


Którą akcję wspierania branży dekarskiej znasz najlepiej?







GŁOSUJ

Które okna dachowe (Twoim zdaniem) montujesz najszybciej?







GŁOSUJ