Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Nowa blachodachówka modułowa Iryd

Ocena: 5
2685

Firma Blachy Pruszyński zapowiada, że na jesieni dostępna będzie nowa płaska blachodachówka modułowa Iryd, charakteryzująca się modnym minimalistycznym wyglądem.

 

 

Iryd – w zbliżeniu dobrze widoczne lekkie przetłoczenia

Oferowana będzie w postaci paneli jednomodułowych w siedmiu kolorach. Jej montaż nie wymaga pełnego deskowania i może być układana na dachach o pochyleniu powyżej 9o w sposób tradycyjny lub na cegiełkę. Dzięki temu, że jest symetryczna, montaż może odbywać się zarówno od lewej, jak i prawej strony – wszystko zależy od preferencji dekarza i warunków zastanych podczas budowy. Niski profil krycia – zaledwie 3 mm – zapewnia szeroką powierzchnię krycia, co wpływa korzystnie na ekonomiczność wyrobu.

 

Minimalistyczne modułowe rozwiązanie od firmy Blachy Pruszyński

 

Blachodachówka Iryd dostępna będzie od ręki i w poręcznych pakietach. Zapewnia to łatwy i szybki załadunek, rozładunek, transport na dach, a także montaż – wystarczą 2 osoby. Do blachodachówki Iryd producent oferuje również elementy do kompleksowego wykończenia dachu – wkręty, uszczelki, kołnierze uszczelniające, obróbki i farby zaprawowe.

Źródło: Dachy, nr (224) 

 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: