Nieskazitelne orynnowanie z dekarskimi produktami firmy Den Braven

Ocena: 0
3041
Solidne, szczelne i zapewniające stałe odprowadzanie wody orynnowanie to nieodłączny i bardzo ważny element każdego poszycia. Solidne, szczelne i zapewniające stałe odprowadzanie wody orynnowanie to nieodłączny i bardzo ważny element każdego poszycia.

Nawet najbardziej trwały i niezniszczalny dach nie będzie właściwie funkcjonować bez równie solidnego i zadbanego systemu orynnowania. Szczególnie przed nadejściem jesienno-zimowej aury konieczne jest wykonanie niezbędnych prac naprawczych, które przywrócą jego integralność i blask. Nieduże ubytki możemy bez problemu zlikwidować sami, wykorzystując właściwości specjalistycznych produktów dekarskich. Najczęstszą bolączką są wszelkie nieszczelności pomiędzy poszczególnymi modułami.

Czasem mamy również do czynienia z bardziej dotkliwymi ubytkami, które zazwyczaj zasklepia się za pomocą blaszanych łat. Osobnym przypadkiem jest z kolei przerwanie ciągłości rynien przez zbyt daleko posunięte zjawisko korozji. Zanim przystąpimy do likwidacji takiej luki, należy dokładnie usunąć obecną na powierzchni rdzę, a następnie wypełnić ubytek odpowiednim produktem.

Do tego zadania doskonale sprawdzi się niebywale uniwersalny kauczukowy kit dekarski Elast-O-Rub firmy Den Braven. Jego trwale plastyczno-elastyczna formuła odporna jest na powstawanie rys skurczowych i pęknięć, a także na niekorzystne działanie czynników atmosferycznych, wody, grzybów pleśniowych i promieni UV.

Duża wytrzymałość kitu dekarskiego Elast-O-Rub firmy Den Braven idzie w parze z neutralnym chemicznie odczynem, który nie powoduje korozji, w związku z czym stanowi idealny preparat do uszczelniania orynnowania. Decydując się na dachowe naprawy możemy z powodzeniem skorzystać również z pomocy Szpachli dekarskiej Roofplast firmy Den Braven, a także trwale elastycznego kleju-uszczelniacza Tixoplast Dekarski. Każdy z nich jest niebywale prosty w użyciu, nie wymaga dodatkowego mieszania, a także tworzy trwałą i wodoodporną spoinę, która nie powoduje korozji blach ocynkowanych i łączników.

Dzięki nim, poza zabezpieczeniem orynnowania, możemy również usunąć uporczywe uszkodzenia i nieszczelności na poszyciu z gontów bitumicznych, papy, a także bitumicznych płyt falistych. Niezawodne i innowacyjne produkty dekarskie firmy Den Braven staną na straży ciepła i bezpieczeństwa naszego domu, dbając o szczelność i dobry stan przydomowego orynnowania.

Źródło i zdjęcie: Den Braven

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Artykuły ekspertów

- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy


 


 

Który model dachówki ceramicznej płaskiej jest Ci najbardziej znany?








GŁOSUJ

Które okna dachowe (Twoim zdaniem) montujesz najszybciej?







GŁOSUJ