Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Listwa startowa wentylacyjna

Ocena: 5
10090

Listwa startowa wentylacyjna to pierwszy taki produkt na rynku wykonany ze stali. Innowacyjne akcesorium dachowe, przeznaczone do stosowania z blachodachówkami modułowymi Budmat jest wytwarzane z blachy dostosowanej do blachodachówki modułowej, dzięki czemu listwa jest wytrzymała i odporna na podrywanie przez wiatr połaci dachowej.

Nagrodzona listwa startowa wentylacyjna Budmat

Dzięki perforacji (otworowaniu) listwa wentylacyjna zapewnia odpowiedni przepływ powietrza pod pokryciem dachowym, do minimum eliminując ewentualne skropliny wody. Specjalna konstrukcja ze stali zabezpiecza przed przedostawaniem się pod połać dachu ptaków oraz małych gryzoni. Kształt listwy eliminuje potrzebę podwyższania pierwszej łaty na połaci dachowej – to oszczędność czasu i materiału. Jest dopasowana do łat o szerokości min. 50 mm i posiada specjalnie przygotowane otwory montażowe, co ułatwia montaż. Na listwę udzielana jest wieloletnia gwarancja. To obok systemu MOD drugi produkt firmy Budmat, który na tegorocznej Budmie otrzymał Złoty Medal MTP. 

Źródło: Dachy, nr (239) 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Artykuły ekspertów

- Reklama -

Polecane firmy

- Reklama -


Którą akcję wspierania branży dekarskiej znasz najlepiej?GŁOSUJ

Które okna dachowe (Twoim zdaniem) montujesz najszybciej?GŁOSUJ