Lindab SolarRoof panele fotowoltaiczne zintegrowane z nowoczesnym dachem - nowość!

Ocena: 0
1480

Lindab wprowadził do swojej oferty nowe rozwiązanie: gotowy dach ze zintegrowanymi panelami fotowoltaicznymi, które razem tworzą jedną, estetyczną płaszczyznę i są nowoczesnym rozwiązaniem oraz alternatywą dla tradycyjnych paneli solarnych.

Foto: Lindab SolarRoofTM - ekologiczny dach wytwarzający energię elektryczną. Materiały: Lindab Sp. z o.o.

Ekologiczny i elegancki dach

Inwestorzy nie muszą już wybierać pomiędzy funkcjonalnością a wyglądem dachu. Lindab SolarRoofTM to dach, który wytwarza energię elektryczną i nie zmienia przy tym swojego pierwotnego wyglądu. Lindab SolarRoofTM to idealne i zintegrowane połączenie wysokiej jakości pokrycia dachowego wykonanego z najwyższej jakości stali z wydajnymi panelami solarnymi. W rezultacie tego połączenia, powstaje nowoczesny dach, który przyciąga uwagę swoim wyglądem i jest ekologicznym rozwiązaniem produkującym prąd.

System Lindab SolarRoofTM

Oferujemy kompletne rozwiązanie dla klientów indywidualnych oraz nieruchomości komercyjnych. W skład systemu wchodzi ponadczasowe pokrycie dachowe wraz z panelami słonecznymi typu CIGS - nowoczesna technologia cienkowarstwowa o wysokiej wydajności nawet w mniej optymalnych warunkach oświetleniowych. System jest zintegrowany, co oznacza, że zamawiając Lindab SolarRoofTM klient otrzymuje cały pakiet: falowniki, optymalizatory oraz niezbędne akcesoria podłączeniowe. Dodatkowo oferujemy dostęp do aplikacji mobilnej, za pomocą której można w czasie rzeczywistym monitorować produkcję energii elektrycznej. Pakietowy system to oszczędność kosztów (dostawa odbywa się razem z dachem) oraz gwarancja na cały system, co daje bezpieczeństwo na długie lata.

Najważniejsze zalety Lindab SolarRoofTM

  • wydajność do 98%, dzięki indywidualnemu sterowaniu pojedynczych paneli,
  • niska waga nie obciążająca konstrukcji dachu, tylko 2 kg/m2,
  • cienkowarstwowy panel o grubości jedynie 2 mm,
  • dostępne standardowe długości: 2,3 m oraz 3,1 m,
  • niezwykle trwała szwajcarska technologia: brak szklanych elementów, brak mikropęknięć,
  • łatwość naprawy i konserwacji: po panelach można chodzić,
  • udoskonalone rozwiązania dotyczące bezpieczeństwa: automatyczny spadek napięcia do 1V,
  • elegancki wygląd,

Foto: Lindab SolarRoofTM - panele fotowoltaiczne zintegrowane z dachem. Materiały: Lindab Sp. z o.o.

Monitorowanie produkcji energii w czasie rzeczywistym

Przyjazna i intuicyjna aplikacja pozwala na monitorowanie produkcji energii elektrycznej w czasie rzeczywistym. Aplikacja obsługiwana jest z poziomu telefonu, komputera lub tabletu. Inteligentne funkcje dostarczają informacji o produkcji energii elektrycznej, oszczędnościach oraz wysyłają powiadomienia o zakłóceniach pracy systemu.

Foto: Lindab SolarRoofTM - monitorowanie w czasie rzeczywistym pracy poszczególnych paneli PV. Materiały: Lindab Sp. z o.o.

Ponadczasowy wygląd

Trwałe pokrycia dachowe są rezultatem pracy szwedzkich inżynierów i skandynawskiego stylu projektowania. Dachy Lindab to długotrwała ochrona przed warunkami atmosferycznymi sprawdzona w surowym skandynawskim klimacie - doskonała jakość przy minimalnej konserwacji.

Prosty montaż

Ponieważ panele słoneczne są zintegrowane z profilami dachowymi, montaż Lindab SolarRoofTM jest tak prosty, jak montaż naszych dachów: paneli dachowych SRP czy blach na rąbek stojący PLX, FAP. Oznacza to także, że nie ma żadnych dodatkowych kosztów instalacji z wyjątkiem niezbędnego okablowania i instalacji elektrycznej, która musi być wykonana przez uprawnionego elektryka.

Koniec kompromisów - nadchodzi nowa era z Lindab SolarRoofTM

Foto: Lindab SolarRoofTM - panel fotowoltaiczny PV. Materiały: Lindab Sp. z o.o.

Więcej informacji na www.lindabsolarroof.com/pl

Źródło i zdjęcia: Lindab

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Artykuły ekspertów

- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy


 


 

Który model dachówki ceramicznej płaskiej jest Ci najbardziej znany?
GŁOSUJ

Które okna dachowe (Twoim zdaniem) montujesz najszybciej?GŁOSUJ