Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Inteligentne systemy izolacyjne do dachów STEICO

Ocena: 5
2501

Nowoczesne, ekologiczne, łatwe w montażu i trwałe - takie właśnie są inteligentne systemy izolacyjne do dachów STEICO. Dlaczego warto zbudować dom ze STEICO? Szeroka paleta materiałów pozwala na projektowanie oraz budowę w standardzie energooszczędnym i gwarantuje sprawdzoną jakość na wiele lat.

 

 

Tradycyjne rozwiązania pokryć dachowych, takie jak deskowanie lub stosowanie płyt OSB i papy wiążą się ze skomplikowanym montażem i cechują się różnym poziomem energooszczędności. Elementy STEICO to alternatywa, która nie tylko jest łatwa w ułożeniu, ale też doskonale chroni Twój dom. Dzięki nim dach nie będzie przegrzewał się w nawet najbardziej upalne dni lata, a jednocześnie będzie chronił przed utratą ciepła podczas mroźnej zimy. W efekcie dach STEICO działa jak naturalna klimatyzacja, która pomaga w zachowaniu optymalnych warunków zdrowotnych w Twoim domu.

"Jednym z podstawowych materiałów dachowych STEICO jest płyta Steico Universal - innowacyjny produkt na poszycie dachowe montowany bezpośrednio na krokwie. Zapewnia ciepły i szczelny dach, który dodatkowo jest bardzo dobrą izolacją akustyczną, stanowi też idealną termoizolację. Dzięki specjalnemu, szczelnemu profilowi pióro-wpust odróżniającemu płyty STEICO od rozwiązań tradycyjnych, montaż przebiega wyjątkowo szybko i nie wymaga obróbki krawędzi. Doskonałe dopasowanie i proste, nowoczesne łączenie sprawia, że dwuspadowy dach można pokryć płytami nawet w jeden dzień, co jest znaczącą oszczędnością czasu i kosztów robocizny" - podkreśla Robert  Zakrzewski z firmy Drew - Trans II.

 

 

Materiały dachowe STEICO chronią dom również przed hałasem z zewnątrz za sprawą dużej gęstości płyty oraz specjalnej struktury. Dzięki nim pozbywasz się także problemu kłopotliwej pustki wentylacyjnej - otwartość dyfuzyjna nie tylko nie zabiera cennego miejsca, ale też pozwala na odparowywanie nadmiaru wilgoci. W efekcie w domu tworzy się zdrowy klimat i zachowana zostaje optymalna wilgotność powietrza.

Konstrukcje STEICO cechuje jakość i wyjątkowa trwałość. Dzięki stałemu poziomowi wilgotności produkt przez wiele lat zachowuje stabilne rozmiary i nie pracuje tak jak tradycyjne materiały używane do budowy dachów. W rezultacie konstrukcja jest nie tylko stabilna i wytrzymała, ale też gwarantuje bezpieczeństwo i ogranicza ilość spękań na płytach kartonowo-gipsowych.

 

 

Dachy STEICO to kompleksowe rozwiązanie, które spełnia najbardziej rygorystyczne normy budownictwa, dlatego też na stałe zagościło w ofercie firmy Drew - Trans II. Właściwości drewna czerpane wprost z natury i pozostawione w zgodzie z naturą pozwalają na osiągnięcie doskonałych właściwości termo- i dźwiękoizolacyjnych, a co za tym idzie - stworzenie najlepszych warunków do życia dla Ciebie i Twojej rodziny.

Źródło i zdjęcie: STEICO, Drew-Trans II

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Artykuły ekspertów

- Reklama -

Polecane firmy

- Reklama -


Którą akcję wspierania branży dekarskiej znasz najlepiej?GŁOSUJ

Które okna dachowe (Twoim zdaniem) montujesz najszybciej?GŁOSUJ