Dachówki betonowe marki Braas wyprodukowane w technologii Cisar

Ocena: 0
2737
Bajki uczą nas, że wygląd to nie wszystko - liczy się wnętrze i to, co skrywamy pod powierzchnią. Nie oszukujmy się jednak, wszystkie księżniczki Disneya są nie tylko dobre i mądre, ale mają również nieskazitelną urodę. Marka BRAAS wie, że wygląd również ma znaczenie, dlatego jej betonowe dachówki są nie tylko trwałe, ale i pięknie się błyszczą na wzór swoich ceramicznych sióstr.

3 warstwy dachówki Bałtyckiej

W branży budowlanej wciąż popularne jest przekonanie, że dachówki betonowe nie są tak ładne jak ceramiczne. Przyczyną tego stanu ma być inna powierzchnia, która w przypadku dachówki betonowej jest mało połyskliwa i bardziej chropowata. Marka BRAAS korzysta z technologii, dzięki której odróżnienie dachówki betonowej od ceramicznej jest bardzo trudne.

"Dlaczego dachówka ceramiczna jest lepsza od betonowej?", "Wybrałem ceramikę. Lepiej wygląda, a po kilku latach mniej obrasta mchem i nie płowieje tak jak cementowa" - tego typu wypowiedzi pojawiają się na wielu forach internetowych o tematyce budowlanej. Czy jednak obawy klientów są słuszne?


Dachówka Romańska

Zróbmy krótki test: czy dachówka widoczna na załączonym zdjęciu jest ceramiczna czy betonowa? Jej powierzchnia błyszczy się, co sugeruje, że zrobiona jest z ceramiki. Nic bardziej mylnego! Widoczny model to betonowa dachówka Romańska w kolorze czarnym. Opatentowana przez markę BRAAS technologia produkcji dachówek cementowych pozwoliła na połączenie wysokich parametrów technicznych z estetyką wykonania.


Mowa o technologii Cisar, której innowacja tkwi w zastosowaniu trzech warstw, z których każda wpływa na wysoką jakość produktu. Głównym założeniem nowej technologii jest zapewnienie wytrzymałości, gładkości powierzchni oraz odpowiedniej estetyki. W innowacyjnej trójwarstwowej technologii BRAAS dachówka uzyskuje wyjątkowe zalety, dzięki poszczególnym warstwom budowy.

Źródło i zdjęcia: Braas
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Artykuły ekspertów

- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy


 


 

Który model dachówki ceramicznej płaskiej jest Ci najbardziej znany?
GŁOSUJ

Które okna dachowe (Twoim zdaniem) montujesz najszybciej?GŁOSUJ