Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Dachówka Rubin w nowym kolorze

Ocena: 5
2557

Rubin 9V należy do rodziny dachówek ceramicznych, które są najstarszymi pokryciami dachowymi. Nowoczesny design, trwałość oraz bezpieczeństwo zagwarantowało jej dużą popularność wśród osób wybierających pokrycie. Od 11 maja BMI Braas wzbogaciło ofertę dachówek ceramicznych o zupełnie nowych kolor – łupek błyszczący. W związku z rozszerzeniem wachlarza kolorów, dachówki ceramiczne są teraz dostępne w ośmiu popularnych odcieniach.

Dachówka Rubin - realizacja

Rubin 9V tworzy niezwykle harmonijny i elegancki wygląd połaci dachu. Ceniony jest za bogatą gamę kolorystyczną. Do obecnej palety kolorów dochodzi zupełnie nowy, o nazwie łupek błyszczący. Rozszerzając ofertę proponujemy klientom wysokiej jakości dachówkę ceramiczną dużego formatu w najmodniejszej obecnie grupie kolorystycznej. Taki zabieg daje możliwość jeszcze lepszego i dokładniejszego dopasowania pokrycia dachowego do stylu oraz bryły budynku. Od 11 maja 2020 roku klienci BMI Polska mają do dyspozycji osiem wariantów kolorystycznych: ceglany, miedziany, brązowy, antracytowy, kasztanowy, tekowy, czarny błyszczący oraz nowy - łupek błyszczący.

Charakterystyka dachówki

Rubin 9V jest największą dachówką ceramiczną w ofercie BMI Braas. Duży format w połączeniu z możliwością przesuwu do 30 mm daje dachówkę całkowicie uniwersalną. Doskonale nadaje się  do pokrycia dachów zarówno o małym kącie nachylenia, jak i tych dużych oraz prostych. Cechy charakterystyczne dachówki Rubin 9V to bez wątpienia wysokojakościowa i ponadczasowa forma oraz wyważony profil. Dzięki takiemu zestawieniu otrzymujemy kompletne pokrycie dachowe o stylowej i naturalnej formie. Rozwiązania techniczne oraz rozbudowana paleta oferowanych kolorów sprawia, iż Rubin 9V jest jednym z najczęstszych wyborów osób budujących domy. Od 11 maja 2020 roku do wyboru dołączamy również nowy kolor – łupek błyszczący.

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: