Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Dachówka Piemont titan szara glazurowana

Ocena: 0
2467
Do oferty firmy Röben dołączyła nowa dachówka - Piemont titan glazurowana, z delikatnie błyszczącą, szarą powierzchnią.

Nowa, szara dachówka Piemont otrzymała nazwę titan, ponieważ - podobnie jak tytan - jest wytrzymała, odporna na negatywny wpływ czynników zewnętrznych oraz trwała. Jak wszystkie kolory w tym modelu, doskonale nadaje się zarówno do remontów dachów, jak i na nowe pokrycie, m.in. dzięki swojej przesuwności.


Piemont Titan to propozycja przede wszystkim dla osób, które szukają oryginalnych kolorów i preferują bardziej nowoczesny styl, a także - lubią się wyróżniać. Jasny, szary kolor pozwala w ciekawy sposób kreować krajobraz; jest też szlachetny i elegancki. Doskonale skomponuje się z domami o współczesnej stylistyce.

Źródło i zdjęcia: Röben
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Artykuły ekspertów

- Reklama -

Polecane firmy

- Reklama -


Którą akcję wspierania branży dekarskiej znasz najlepiej?GŁOSUJ

Które okna dachowe (Twoim zdaniem) montujesz najszybciej?GŁOSUJ