Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Dachówka Klassik Kera Biber

Ocena: 5
3547

To nowość w ofercie firmy Creaton. Jest to barwiona w masie wytrzymała ceramiczna dachówka karpiówka. W produkcji tego modelu zastosowana została technologia Keralis, dzięki której dachówka uzyskuje nie tylko dużą wytrzymałość, ale i atrakcyjny wygląd.

Klassik Kera Biber w kolorze antracytowym                    Klassik Kera Biber – kolor czerwony płomień 

To dobry wybór dla inwestorów, którzy stawiają na jakość i tradycję. Innowacyjna technologia wypału Keralis w temperaturze ponad 1100°C powoduje, że gotowy produkt cechuje wysoka gęstość oraz niewielka nasiąkliwość. Tym samym dachówka staje się niezwykle odporna na działanie pogody. Z kolei proces barwienia w masie zapewnia jej jednorodną strukturę i kolor na całym przekroju. Ponadczasowa forma karpiówki sprawdza się w przypadku budynków o tradycyjnej architekturze, ale równie dobrze znajdzie zastosowanie w nowoczesnych rozwiązaniach. Model dostępny jest w czterech wersjach kolorystycznych, a producent oferuje liczne dopasowane do dachówki akcesoria.

Źródło: Dachy, nr (241) 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: