Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Dachówka Classic Star

Ocena: 5
2718

Do końca listopada w promocji House of Braas dostępna była dachówka betonowa Classic Star. Jest to wyjątkowo mocny, odporny na pękanie i działanie mrozu, a co więcej, z biegiem czasu coraz bardziej się utwardzający materiał pokryciowy. 

 

Wzór dachówki Classic Star cieszy się od lat popularnością i przekonuje zarówno tradycjonalistów, jak i fanów nowoczesnej architektury. Jej profil nadaje połaci swoistej filigranowości, a dach wygląda lekko i elegancko. 

Dachówki z tej linii powstały przy użyciu technologii Star, która pozwala nadać dachówce betonowej kryształowy połysk, ponieważ do ich produkcji stosowane są pigmenty odbijające promieniowanie podczerwone. Wpływają one również na zmniejszenie nagrzewania się całego dachu, a w związku z tym zwiększa się komfort mieszkańców, zwłaszcza podczas upalnego lata. W wersji Star dachówka Classic jest dostępna w dwóch kolorach - szary kryształ i mocca.

Źródło: Dachy, nr (238) 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Artykuły ekspertów

- Reklama -

Polecane firmy

- Reklama -


Którą akcję wspierania branży dekarskiej znasz najlepiej?GŁOSUJ

Które okna dachowe (Twoim zdaniem) montujesz najszybciej?GŁOSUJ