Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Dach Premium - promocja marki Creaton

Ocena: 5
4140

Do 15 grudnia trwa promocja na dachówkę ceramiczną Futura marki Creaton – pasujące do niej gąsiory i dachówki boczne mają promocyjną cenę przy zakupie dachówek połaciowych, co przekłada się na korzystną cenę całej połaci.  

Promocja na dach w jakości Premium – dachówka Futura

Dachówka falista Futura to produkt premium, występujący w dużym formacie i w 15 odcieniach oraz charakteryzujący się ponadczasowym wzornictwem. Szczelność Futury potwierdziły licznie badania na Uniwersytecie w Erlangen oraz testy w tunelu aerodynamicznym w Instytucie Badawczym Strömungsinstitut w Norymberdze. Zastosowane rozwiązania konstrukcyjne to gwarancja trwałości dachówki. Na szczególną uwagę zasługuje układ zamków, w którym zastosowano zaawansowaną technikę labiryntową. Do listy zalet należy dodać także stosunek jakości do ceny, wynikający z użycia dachówki w ilości 10 szt./m2 oraz możliwość jej stosowania na dachach o małych kątach nachylenia – nawet już od 70

 

Falista dachówka Futura to ponadczasowy design

Wszystkie informacje dotyczące promocyjnej kalkulacji można otrzymać w punktach dystrybucyjnych marki Creaton. Pełna lista dostępna jest na www.creaton.pl/dystrybutorzy.

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: