Classic 033 - nowa wełna mineralna w ECOSE(r) Technology do izolacji dachów skośnych

Ocena: 0
1555
Rodzinę izolacji wyprodukowanych w innowacyjnej technologii ECOSE® uzupełniła nowa wełna mineralna ogólnego zastosowania Classic 033, szczególnie rekomendowana do zastosowania w dachach skośnych. Wszechstronność nowej wełny umożliwia jej aplikację również w ścianach warstwowych, ścianach działowych, przedściankach, stropach na legarach i w ścianach szkieletowych.

Wełna mineralna Classic 033 posiada ponadstandardowe właściwości termoizolacyjne - niski współczynnik przewodzenia ciepła = 0,033 W/mK oraz jest doskonałą termoizolacją dla budynków energooszczędnych i pasywnych.

Niepalna, posiada najlepszą klasę odporności ogniowej A1. Produkowana z naturalnie występujących i/lub wtórnych surowców, jest wolna od formaldehydu, fenoli i akrylu. Te ropopochodne substancje chemiczne, dzięki ECOSE® Technology zostały zastąpione w laboratoriach Knauf Insulation spoiwem pochodzenia biologicznego, łączącego naturalne i szybko odnawialne zasoby - piasek i szkło z recyklingu.

Również dlatego wełna mineralna Classic 033 jest łatwa w montażu, mniej pyląca, bezzapachowa, co czyni ją łatwą w obróbce. Classic 033 to kolejna izolacja w ofercie Knauf Insulation o doskonałych właściwościach przyczyniająca się do polepszania stanu środowiska i zrównoważonego rozwoju w budownictwie.

Źródło i zdjęcie: Knauf Insulation
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Artykuły ekspertów

- Reklama -

Polecane firmy

Dachy - krok po kroku

Polecamy