Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Lindab Sp. z o.o.

Adres: ul. Sochaczewska 144
Wieruchów, 05-850 Ożarów Maz.
woj. mazowieckie
Email: kontakt.handlowy.dachy@lindab.com
WWW: www.lindab-polska.pl
Telefon: (22) 250 50 50
Fax: (22) 250 50 60
Produkty Opis Liczba wyświetleń: 17692

Lindab to międzynarodowa Grupa, która opracowuje, wytwarza i sprzedaje produkty i rozwiązania systemowe dla budownictwa ze stali i cienkich blach stalowych.

Firma powstała  w 1959 roku w Szwecji . W ciągu dwóch lat z zakładu blacharsko- dekarskiego produkującego aluminiowe taśmy i zamocowania do okładzin dachowych firma urosła do rangi fabryki produkującej szereg wyrobów  z blachy  i od tego momentu nieprzerwanie rozwija się poszerzając swój asortyment o kolejne grupy produktów i rozszerzając swoją działalność na Europę i kraje Ameryki Północnej.

W Polsce Lindab powstał w  1992 roku i od tego momentu naszą dewizą niezmiennie pozostaje dbanie o najwyższą jakość i funkcjonalność naszych produktów oraz opracowywanie inteligentnych rozwiązań do zastosowania w przemyśle budowlanych w trosce o zadowolenie naszych Klientów.
W naszej ofercie oprócz różnorodnych stalowych pokryć dachowych znajdują się też systemy rynnowe, akcesoria dachowe, system bezpieczeństwa dachowego oraz szeroka gama produktów ze stali dla budownictwa szkieletowego.

Artykuły ekspertów

- Reklama -

Polecane firmy

- Reklama -


Którą akcję wspierania branży dekarskiej znasz najlepiej?GŁOSUJ

Które okna dachowe (Twoim zdaniem) montujesz najszybciej?GŁOSUJ