Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
FESTOOL POLSKA Sp. z o.o.

Adres: Sokołów, ul. Sokołowska 47a
05-806 Komorów
woj. mazowieckie
Email: customerservice-pl@festool.com
WWW: http://www.festool.pl
Telefon: +48 (22) 122 74 61
Produkty Opis Liczba wyświetleń: 1143

Festool - perfekcja to nasza tradycja

Od ponad 90 lat nieprzerwanie trwa nasza pasja do wysokiej jakości elektronarzędzi. Dzielimy się nią z fachowcami z wielu branż. Nasze urządzenia sprawiają, że praca profesjonalistów staje się lżejsza – pomagając im szybciej uzyskać doskonały rezultat pracy. 

Festool posiada ponad 350 patentów, oraz może się pochwalić ponad 80 nagrodami, choć najważniejsze jest i będzie zadowolenie naszych klientów.

Zakresy zastosowań naszych narzędzi

  • Obróbka drewna i stolarka
  • Konstrukcje drewniane i ciesielstwo
  • Branża remontowo - budowlana
  • Układanie podłóg
  • Automotive

Najlepszy serwis narzędzi na rynku

Oprócz doskonałych narzędzi oferujemy również wyjątkowej jakości usługi. Każdy kto zarejestruje narzędzia w ciągu 30 dni od zakupu na koncie MyFestool otrzyma Gwarancję all-inclusive, czyli:

  • Bezpłatną kompleksową naprawę
  • Wymianę narzędzi w przypadku kradzieży
  • Gwarancję oryginalnych części zamiennych

Artykuły ekspertów

- Reklama -

Polecane firmy

- Reklama -


Którą akcję wspierania branży dekarskiej znasz najlepiej?GŁOSUJ

Które okna dachowe (Twoim zdaniem) montujesz najszybciej?GŁOSUJ