Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
CREATON Polska sp. z o.o.

Adres: ul. Wspólna 6
Olkusz
woj. małopolskie
Email: dachy@creaton.pl
WWW: http://www.creaton.pl/
Telefon: (32) 624 95 00
Fax: (32) 624 95 99
Produkty Opis Liczba wyświetleń: 4236

CREATON - marka najpiękniejszych dachówek w jakości premium

CREATON to europejska marka dachowa o bogatej, ponad 130-letniej tradycji. Jest obecna na krajowym rynku już od ponad 20 lat. Przez ten czas zyskała uznanie w oczach dekarzy i zaufanie tysięcy klientów. Produkty dostępne w bogatej gamie kolorów i powierzchni to synonim najlepszego designu, doskonałej funkcjonalności i najdłuższej żywotności.

Najwyższą jakość oferowanych produktów gwarantuje wykorzystanie najlepszych surowców, stosowanie nowoczesnych technologii oraz stała optymalizacja procesu produkcyjnego. Obecnie w portfolio produktowym marki CREATON znajduje się 29 modeli dachówek ceramicznych i cementowych, co w połączeniu z gamą dostępnych kolorów i powierzchni daje aż 247 kombinacji.

Oferta marki CREATON obejmuje również gamę licznych systemów funkcyjnych, akcesoriów i dodatków. Umożliwiają one estetyczne wykończenie wszelkich fragmentów konstrukcji dachowej, skuteczną wentylację czy komunikację z kominem. Stoją na straży trwałości dachu i bezpieczeństwa wszystkich, którzy pod nim mieszkają. Stanowią gwarancję tego, że dach będzie zachwycał przez długi czas, zachowując wszystkie swoje walory techniczne.

Zalety marki CREATON

 • JAKOŚĆ - bogate doświadczenie i najlepsze rozwiązania
  Ponad 130 lat obecności marki CREATON na europejskim rynku zaowocowało wypracowaniem najlepszych rozwiązań. Połączenie tak bogatego doświadczenia z nowoczesną technologią produkcji jest gwarancją jakości oferowanych produktów.
   
 • EKOLOGIA - działania z myślą o przyszłych pokoleniach
  Prowadzenie zrównoważonego biznesu oraz ograniczanie negatywnego wpływu procesu produkcji na środowisko, to obecnie jedne z najważniejszych priorytetów działalności CREATON.
   
 • ESTETYKA - inspirująca gama modeli, kolorów i powierzchni
  Wszystkie produkty wyróżniają się na rynku estetyką i designem. Są w maksymalnym stopniu odporne na zjawisko „starzenia się” dachu spowodowane negatywnym wpływem środowiska.
   
 • BEZPIECZEŃSTWO - gwarancja funkcjonalności i zalet technicznych
  Oryginalne rozwiązania systemowe czynią dach nie tylko pięknym, ale również bezpiecznym. Liczne udogodnienia techniczne zwiększają precyzję i łatwość montażu. Produkty spełniają wszystkie wymogi norm i przepisów budowlanych.

Artykuły ekspertów

- Reklama -

Polecane firmy

- Reklama -


Którą akcję wspierania branży dekarskiej znasz najlepiej?GŁOSUJ

Które okna dachowe (Twoim zdaniem) montujesz najszybciej?GŁOSUJ