Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
System rynnowy Galeco PVC
Galeco Sp. z o.o.
Adres:
Uśmiechu 1
Balice k/Krakowa
woj. małopolskie
Email: galeco@galeco.pl
WWW: http://www.galeco.pl
Telefon: 12 258 34 41
Od roku 2008 elementy systemu Galeco PVC są produkowane nowoczesną metodą koekstruzji. Estetyczne wykonanie, odporność na odbarwienia, duży wybór kolorów i rozmiarów sprawiają, że system doskonale pasuje do każdego rodzaju budynku.
Aby wyeliminować problem zalegających w rynnie liści Galeco wprowadza samoczyszczący się profil rynny w systemie PVC 130. Nowy produkt wyposażony jest w tzw. progi dylatacyjne, których zadaniem jest utrzymanie liści powyżej powierzchni rynny powierzchni rynny, tak by woda swobodnie ściekała do rury spustowej. Dodatkowo progi powodują większe ciśnienie, a więc pęd płynącej pomiędzy nimi wody, wypłukując jednocześnie wszelkie zanieczyszczenia naniesione przez atmosferę.