Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Grzebień okapu z kratką wentylującą
WA-BiS
Adres:
Sędziszów-Tarnawa 34
28-342 Sędziszów-Tarnawa
woj. dolnośląskie
WWW: http://www.wa-bis.pl
Telefon: 41 381 01 04
Zastosowanie tych elementów skutecznie zabezpiecza przed wnikaniem ptactwa itp. pod połać dachu oraz wentylowania połaci dachowej. Wartość wentylacyjna grzebienia okapu z kratką wentylującą wynosi ok. 200 cm2/mb.

Otwory w listwie nośnej ułatwiają mocowanie za pomocą gwoździ lub wkrętów. Stopki dystansowe pozwalają na swobodne wprowadzenie haków rynnowych. Wykonany z PCV.
Grzebień okapu z kratką wentylującą jest dostępny w kolorach: cegła, brąz, czarny.