Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Wciągarka pochyła - winda dekarska GEDA Wciągarka pochyła - winda dekarska GEDA
Zi-Co Sp. z o.o
Adres:
Kupiecka 10
52-427 Wrocław
woj. dolnośląskie
Email: marketing@dekarze.pl
WWW: http://www.windy-geda.pl
Telefon: +48 71 363 45 80
Wciągarka zaprojektowana dla firm dekarskich i ogólnobudowlanych do transportu materiałów na dach skośny. Doskonale nadaje się do prac dekarskich i budowlanych, związanych z kryciem dachu i transportem materiałów na dach. Wyposażona jest w silnik elektryczny GEDA o udźwigu od 200 do 250 kg oraz szyny jezdne dobierane do indywidualnych potrzeb. W ofercie dostępne trzy rodzaje silników elektrycznych, dzięki czemu możemy wybrać najbardziej optymalną dla nas opcję. Dodatkowym atutem jest szeroki wachlarz akcesoriów dodatkowych. Znajdziemy tu m. in. akcesoria umożliwiające pracę firmom przeprowadzkowym czy meblarskim a także ułatwiające pracę przy montażu kolektorów słonecznych. Duże platformy transportowe, kosze do dachówek, zasobniki do materiałów sypkich, platformy z otwieranymi burtami bocznymi, umożliwiające transport materiałów niewymiarowych (papa, deski etc.), to tylko wybrane akcesoria dodatkowe, dzięki którym wciągarki pochyłe GEDA są tak uniwersalne i popularne na polskich budowach.

Artykuły ekspertów

- Reklama -

Polecane firmy

- Reklama -


Którą akcję wspierania branży dekarskiej znasz najlepiej?GŁOSUJ

Które okna dachowe (Twoim zdaniem) montujesz najszybciej?GŁOSUJ