Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Zamek Gazelą Biznesu 2008

Ocena: 0
5371
Dziennik gospodarczy „Puls Biznesu” po raz dziewiąty opublikował ogólnopolski ranking Gazel Biznesu, czyli listę średnich i małych przedsiębiorstw mających decydujący wpływ na stan gospodarki, wielkość PKB, i poziom życia Polaków.

Wśród laureatów edycji roku 2008 znalazła się firma Zamek Sp. z o.o.
z Łodzi, specjalizująca się w sprzedaży pokryć dachowych.


Dyplom Gazeli Biznesu

Spółka Zamek zajęła pierwsze miejsce wśród firm handlowych branży budowlanej w Łodzi, a 17 miejsce wśród firm łódzkich wszystkich branży i charakteru prowadzonej działalności. W rankingu województwa łódzkiego dało jej to miejsce 44, a na ogólnopolskiej liście miejsce 892 najdynamiczniej rozwijających się firm.

Czym jest Gazela Biznesu? To średniej wielkości firma, która rozwija się bardzo dynamicznie, a od różnych rynkowych zagrożeń ucieka do przodu. Na liście Zamek znalazł się wśród przedsiębiorstw, które w roku 2007 wykazały największy wzrost obrotów w stosunku do roku 2005 (pod uwagę brane były wyniki z trzech lat działalności).

O tym, że Zamek znalazł się na liście rankingowej, zadecydowały wyłącznie wyniki osiągnięte przez firmę, przejrzystość i jawność działania, aktywność w obrocie gospodarczym.

Wyniki rankingu są jak najbardziej obiektywne, gdyż pozycje firm nie są ustalane przez jakiekolwiek jury, lecz wynikają wyłącznie z bilansów spółek i udostępnianych wyników finansowych: w sądzie rejonowym, oficjalnych publikacjach gospodarczych, internetowych archiwach oraz bazach informacji negatywnych, jak np. w bazie doświadczeń płatniczych i monitoringu niewypłacalności, prowadzonych przez Coface Poland.

Odbierając Gazelę Biznesu, Prezes Zarządu Zamek Sp. z o.o. Pani Jolanta Namysłowska podziękowała klientom i współpracownikom, dzięki którym Zamek został wyróżniona – to oni swoim zaufaniem i zaangażowaniem przyczynili się do wzrostu wyników firmy i zbudowania jej prestiżu na rynku.

Zamek Sp. z o. o. rozpoczął działalność w 1992 roku i od tamtej pory nieprzerwanie prowadzi działalność handlowo-usługowo-produkcyjną w branży budowlanej i projektowej wnętrz markowych salonów odzieżowych i jubilerskich oraz banków.


Prezes firmy Zamek, Jolanta Namysłowska z nagrodami

Zamek prowadzi sprzedaż materiałów budowlanych w Łodzi, gdzie znajduje się siedziba spółki, jak również działa na terenie całego województwa łódzkiego. Stworzył sieć własnych oddziałów handlowych w Bełchatowie, Piotrkowie Trybunalskim, Rawie Mazowieckiej i Sieradzu. Sprzedaż materiałów budowlanych prowadzi w systemie detalicznym i hurtowym. Specjalizuje się w sprzedaży pokryć dachowych ceramicznych, cementowych, bitumicznych i z blachodachówki oraz akcesoriów dachowych, orynnowania, stolarki okiennej połaciowej, folii dachowych i hydroizolacyjnych, ociepleń. Współpracuje z czołowymi producentami-dostawcami wysokiej jakości materiałów budowlanych w kraju i za granicą. Oferuje takie marki jak: Rupp, Meyer-Holsen, Wienerberger, Röben, Braas, Isola, Lemar, Kerabit, Lindab, IVT, Plastmo, Fakro, Tyvek, Thermolan.

Największy oddział firmy, jednocześnie siedziba, w Łodzi przy ul. Brukowej 16/18 dysponuje powierzchnią magazynową 700 m2 i 3000 m2 placu do składowania materiałów, dzięki czemu może zapewnić dostępność wszystkich oferowanych towarów w nieograniczonych ilościach.

Firma posiada własną bazę transportową, samochody o zróżnicowanej ładowności, w tym także z HDS, dzięki którym jest w stanie dostarczyć do klienta towar w krótkim czasie.

Firma Zamek wysoko sobie ceni środowisko dekarskie, czego potwierdzeniem jest ścisła współpraca z dekarzami w zakresie doradztwa technicznego czy też wdrażania do sprzedaży produktów wykonanych w nowych technologiach.

Potwierdzeniem jest Nagroda Wojewody Łódzkiego za wdrażanie nowoczesnych technologii dekarskich oraz promowanie nowego systemu rynnowego Plasa firmy Plastmo Polska sp. z o.o.” zdobyta konkursie o „Złoty Medal Targów Interbud 2009”

Handlowcy firmy Zamek, przedstawiciele producentów i współpracujący ze spółką dekarze służą profesjonalnym doradztwem technicznym przed rozpoczęciem inwestycji, jak i w czasie jej trwania, dzięki czemu mogą zaproponować klientom najlepsze rozwiązania systemowe i techniczne, pomocne przy podejmowaniu decyzji związanych z budową domu.

Źródło: Dachy, nr 3 (111) 2009
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Artykuły ekspertów

- Reklama -

Polecane firmy

- Reklama -


Którą akcję wspierania branży dekarskiej znasz najlepiej?GŁOSUJ

Które okna dachowe (Twoim zdaniem) montujesz najszybciej?GŁOSUJ