Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

XIX Ogólnopolski Rajd Samochodowy Dekarzy

Ocena: 5
1647

Za nami kolejny, bo już XIX Ogólnopolski Rajd Samochodowy Dekarzy, który odbył się w dniach 11-13 czerwca br. Organizatorem był Łódzki Oddział Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy, a uczestniczyło w tym wydarzeniu 56 drużyn.

 

 

Gospodarzem imprezy było malownicze Darłówko, które gościło dekarzy wraz z rodzinami z całej Polski. Przed uczestnikami postawione zostały ciekawe wyzwania, podzielone na 11 kategorii. W tym roku na punkcie kontrolnym FAKRO, zawodnicy zmierzyli się z celnością strzelania piłki do bramki. Nie bez powodu taka kategoria, ponieważ jako Oficjalny Partner Reprezentacji Polski, przygotowaliśmy dla zwycięzców, bilety na mecze eliminacyjne do Mistrzostw Świata 2022 i gadżety pomocne podczas przeżywania sportowych emocji.

„Od lat współpraca z dekarzami jest dla nas bardzo istotna. Jako sponsor XIX Ogólnopolskiego Rajdu Samochodowego Dekarzy, mieliśmy okazję poczuć zaangażowanie, determinację oraz profesjonalizm podczas tego wydarzenia – cechy, którymi na co dzień wykazują się dekarze. Pracują w pocie czoła, wkładając ogrom siły i energii, żeby jak najlepiej pokryć dachy polskich domów. Cieszymy się, że tak jak produkty Fakro towarzyszą codziennie w pracy dekarza, tak i w przypadku minionego rajdu samochodowego, mogliśmy wspólnie przeżywać towarzyszące mu emocje.” - podkreśla Sławomir Gawlik, Dyrektor Marketingu Grupy Fakro.

 

Źródło: Fakro

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: