Wrześniowe "dachobranie" - promocja na produkty marki Braas

Ocena: 0
1582
Upalne lato powoli się kończy. Nadchodząca jesień, analogicznie do lat ubiegłych, powinna być łaskawa dla branży budowlanej. Na złotą polską jesień Braas przygotował atrakcyjne ceny dachówek - od września rusza bowiem promocja "Dachobranie 2015".

Według danych GUS w ubiegłym roku produkcja budowlano-montażowa była wyższa o 3,5 proc. niż w roku 2013. Niewątpliwie miały na to wpływ warunki atmosferyczne - ciepła jesień i łagodna zima. W roku 2015 aura również powinna sprzyjać inwestycjom. Dodatkowo, według prognoz Narodowego Banku Polskiego, w II kwartale tego roku spodziewany jest wzrost popytu na kredyty mieszkaniowe, co może się przełożyć na większą liczbę inwestycji w III i IV kwartale.

Jesień, mimo ustąpienia upałów, to najgorętszy sezon w branży budowlanej. Dlatego od 1 września Braas wprowadził promocję Dachobranie 2015. Zostały nią objęte niemal wszystkie modele dachówek betonowych i ceramicznych, w tym tegoroczne nowości - betonowa Celtycka i Teviva w technologii CISAR oraz ceramiczne Topas 11V i Granat 11V.

Źródło i zdjęcie: Braas
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Artykuły ekspertów

- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy


 


 

Który model dachówki ceramicznej płaskiej jest Ci najbardziej znany?
GŁOSUJ

Które okna dachowe (Twoim zdaniem) montujesz najszybciej?GŁOSUJ