Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Wrześniowe "dachobranie" - promocja na produkty marki Braas

Ocena: 0
1828
Upalne lato powoli się kończy. Nadchodząca jesień, analogicznie do lat ubiegłych, powinna być łaskawa dla branży budowlanej. Na złotą polską jesień Braas przygotował atrakcyjne ceny dachówek - od września rusza bowiem promocja "Dachobranie 2015".

Według danych GUS w ubiegłym roku produkcja budowlano-montażowa była wyższa o 3,5 proc. niż w roku 2013. Niewątpliwie miały na to wpływ warunki atmosferyczne - ciepła jesień i łagodna zima. W roku 2015 aura również powinna sprzyjać inwestycjom. Dodatkowo, według prognoz Narodowego Banku Polskiego, w II kwartale tego roku spodziewany jest wzrost popytu na kredyty mieszkaniowe, co może się przełożyć na większą liczbę inwestycji w III i IV kwartale.

Jesień, mimo ustąpienia upałów, to najgorętszy sezon w branży budowlanej. Dlatego od 1 września Braas wprowadził promocję Dachobranie 2015. Zostały nią objęte niemal wszystkie modele dachówek betonowych i ceramicznych, w tym tegoroczne nowości - betonowa Celtycka i Teviva w technologii CISAR oraz ceramiczne Topas 11V i Granat 11V.

Źródło i zdjęcie: Braas
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: