Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Warszawa dla biznesu branży budowlanej

Ocena: 0
2488
Przegląd rynkowych nowości, wartościowe kontakty biznesowe, konferencje, warsztaty i pokazy poświęcone branżowym aktualnościom -  takie możliwości dają targi B2B.Ich nową jakość tworzy w Polsce firma Lentewenc, należąca do ITE Group - wiodącego organizatora targów na świecie.

Warszawa jest niekwestionowanym liderem zachodzących zmian gospodarczych w Polsce
 - należy do najszybciej rozwijającego się regionu, oferującego najwięcej stanowisk pracy
i wykwalifikowanych specjalistów, a także jest obiektem wielu inwestycji i planów rozwoju. Stolica to również punkt, w którym rynek wschodni spotyka się z zachodnim, co czyni miasto doskonałym miejscem do nawiązywania międzynarodowej współpracy.

Warsaw Build  - biznes, wiedza i umiejętności

Podobnie jak w poprzednim roku, wrzesień należał do branży budowlanej. Druga edycja Międzynarodowych Targów Budowlanych i Wnętrzarskich Warsaw Build przebiegała pod hasłem "Design  - Architektura  - Budownictwo". Obecność 70 wystawców z 12 krajów przyciągnęła 2 tysiące odwiedzających, 54 dziennikarzy, a także stacje telewizyjne. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęło Stowarzyszenie Architektów Polskich.

Największą grupę odwiedzających  - 21,5%  - stanowiły osoby związane z wyposażeniem
i wykończeniem wnętrz. Drudzy w kolejności byli specjaliści działający w zakresie materiałów budowlanych  - było ich 20,2% ze wszystkich uczestników. Jeśli chodzi zaś o profil działalności odwiedzających, najwięcej z nich, bo 23,3%, zdeklarowało się jako producenci.


Podczas Warsaw Build odbyła się również Gala Liderów Rynku Stolarki, na której nagrodzone firmy, które w minionym roku odnotowały najwyższą sprzedaż produktów w poszczególnych kategoriach. Dużym powodzeniem cieszyły się eliminacje do VII Glazurniczych Mistrzostw Polski, w trakcie których odwiedzający mogli na żywo śledzić zmagania fachowców wykonujących prace glazurnicze. Wśród wydarzeń specjalnych znalazło się jeszcze wiele innych atrakcji skierowanych do specjalistów z branży budownictwa, architektury i wnętrz, a także do deweloperów i inwestorów. Nie zabrakło również prelekcji i wystąpień dedykowanych klientom indywidualnym, którzy odwiedzili EXPO XXI ostatniego dnia targów.

"Organizując drugą edycję Warsaw Build, braliśmy pod uwagę wychodzący z kryzysu rynek budowlany oraz związane z tym procesem potrzeby profesjonalistów. Stałe uzupełnianie wiedzy i umiejętności jest nieodzowne w aktywnej działalności w branży"  - mówi Anna Rabiej, manager targów. "Dodatkowo, chcieliśmy dać możliwość uczestniczenia w targach również osobom planującym lub będącym w trakcie budowy lub aranżacji domu, potrzebującym fachowych porad oraz rozeznania na rynku materiałów budowlanych i wnętrzarskich"  - dodaje.

Rok 2015 dla rynku budowlanego zapowiada się optymistycznie. Prawdopodobnie będzie to czas wyjścia z kryzysu, z jakim w ostatnich latach zmagała się branża. Analitycy przewidują, że bardziej widoczne wzrosty zostaną zanotowane w latach 2016, 2017 i 2018, kiedy startujące obecnie inwestycje nabiorą rozpędu.

Wychodząc naprzeciw spodziewanym zmianom, organizatorzy targów Warsaw Build rozpoczęli przygotowania do ich kolejnej edycji  - już teraz wiadomo, że odbędą się w dniach 16-18 września 2015 roku w Centrum EXPO XXI w Warszawie.

Dowiedz się więcej: http://warsawbuild.pl/
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Artykuły ekspertów

- Reklama -

Polecane firmy

- Reklama -


Którą akcję wspierania branży dekarskiej znasz najlepiej?GŁOSUJ

Które okna dachowe (Twoim zdaniem) montujesz najszybciej?GŁOSUJ