Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Triflex na targach Budma 2013

Ocena: 0
2448
W dniach od 29 stycznia do 1 lutego na targach BUDMA 2013 w Poznaniu Triflex GmbH & Co. KG (hala 7A, stanowisko 19) zaprezentuje perfekcyjnie dopracowane rozwiązanie systemowe do uszczelniania detali. Ekspert w zakresie systemów uszczelniających stworzył platformę komunikacyjną dla projektantów, architektów, inwestorów i wykonawców. W jej centrum znajduje się wszechstronny system uszczelniający Triflex ProDetail: Znakomite właściwości produktu pozwalają na skuteczne uszczelnianie nawet złożonych detali na dachach płaskich, tarasach dachowych, balkonach i podcieniach.
W przeciwieństwie do typowych, pasmowych pokryć dachowych, zbrojony włókniną system uszczelniający dopasowuje się do najróżniejszych rodzajów podłoża. Dzięki całopowierzchniowej przyczepności detale zostają skutecznie zabezpieczone przed podmakaniem, przez co nie jest konieczne stosowanie skomplikowanych mocowań mechanicznych. Dobra przyczepność i wysoka jakość produktu sprawiają, że Triflex ProDetail jest idealnym rozwiązaniem do uszczelniania, obróbki łączeń i detali oraz przejść pomiędzy podłożami wykonanymi z różnych materiałów. System uszczelniający Triflex ProDetail został przystosowany do bezproblemowej aplikacji nawet na powierzchniach pionowych.

Materiał aplikowany jest na zimno, co umożliwia zabezpieczenie detali także na łączeniach drzwi lub innych elementach przelotowych, które nie mogą być wystawiane na działanie wysokich temperatur. Na niemal wszystkich rodzajach podłoża można zrezygnować z zastosowania podkładu gruntującego. Ponieważ obróbka materiału Triflex ProDetail jest możliwa już przy temperaturze podłoża –5 °C, świetnie nadaje się on do stosowania także jesienią i zimą. System jest odporny zarówno na działanie czynników atmosferycznych, jak i na promieniowanie UV oraz trwale zabezpiecza przed wilgocią nawet skomplikowane łączenia i detale. Jest przy tym uniwersalny i może być stosowany nawet na dachach zielonych, ponieważ wykazuje odporność na przerastanie korzeni i kłączy.

Odwiedzający targi BUDMA będą mogli na miejscu poznać właściwości systemu Triflex ProDetail. Na stanowisku firmowym odbędą się praktyczne prezentacje szybkiej i nieskomplikowanej obróbki produktu.

Oprócz materiałów uszczelniających do detali przedstawione zostaną także systemy uszczelniające do powierzchni dachowych oraz balkonów, tarasów i podcieni. Udostępnione zostaną również liczne materiały informacyjne dla odwiedzających. Wszelkie wątpliwości i pytania będzie można omówić z przedstawicielami firmy Triflex podczas osobistej rozmowy.

Na podstawie materiałów
firmy Triflex


Źródło: Dachy, nr 12 (156) 2012
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: