Top Dekarze - platforma CREATON dla profesjonalistów

Ocena: 0
4631

CREATON Polska zaprasza do udziału w programie dla profesjonalistów Top Dekarze. W ramach akcji dekarze otrzymują dostęp do internetowej platformy o charakterze edukacyjnym https://topdekarze.pl. Na stronie można znaleźć artykuły o tematyce dekarskiej, instrukcje montażu, porady ekspertów oraz wziąć udział w konkursie. Nagrodą główną jest wyjazd 50 dekarzy z największą liczbą punktów na event motoryzacyjny z ekipą RMF 4RT oraz pobyt w hotelu Poziom 551 w Ogrodzieńcu, na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.

Uczestnicy programu Top Dekarze mają możliwość zgłaszania zrealizowanych dachów z wykorzystaniem rozwiązań z oferty marki CREATON: dachówek ceramicznych i cementowych, membran dachowych, taśm podgąsiorowych CREAROLL i obróbkowych CREPFORM Plus. Za każdy z wymienionych produktów, które zostały kupione nie wcześniej niż 01.08.2018 r. i zostały zastosowane na zgłoszonym dachu, dekarz otrzymuje określoną ilość punktów.

Dodatkowo w ramach konkursu premiowana jest cała aktywność na platformie Top Dekarze. Regularne logowania, rozwiązywanie quizów i zadań umożliwiają gromadzenie uczestnikom punktów na swoich kontach. Pozycję w rankingu można poprawić wykonując dodatkowe zadania czasowe, które dają możliwość zdobycia ekstra punktów lub nagród specjalnych. Uczestnicy za każdym razem zostaną poinformowani o nich smsem lub mailem. Już pierwsze logowanie i wypełnienie ankiety powitalnej gwarantuje otrzymanie upominku od organizatora - zestawu dekarskiego.

Aktywacja konta na platformie Top Dekarze odbywa się poprzez zgłoszenie do Doradcy Handlowo-Technicznego CREATON. Aktualna lista dostępna jest na stronie http://www.creaton.pl/doradcy. Na tej podstawie dekarz otrzymuje wiadomość e-mail z aktywnym linkiem kierującym na platformę Top Dekarze. Program trwa od września 2019 do kwietnia 2020 r.

Źródło i zdjęcie: CREATON

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Artykuły ekspertów

- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy


 


 

Który model dachówki ceramicznej płaskiej jest Ci najbardziej znany?
GŁOSUJ

Które okna dachowe (Twoim zdaniem) montujesz najszybciej?GŁOSUJ