Szkolenia dla wykonawców firmy Rheinzink - Teoria i praktyka blacharstwa

Ocena: 0
1937
RHEINZINK w budownictwie cieszy się wielką popularnością. Elegancki wygląd rąbka stojącego na dachu, dokładność linii paneli elewacyjnych lub estetyka obróbki detali architektonicznych świadczą o fachowości rzemieślnika. Zaufanie klienta do wykonawcy w każdym przypadku opiera się na sztukę blacharską, którą rozwijamy od kilkudziesięciu lat, oferując bogaty program szkoleń i kursów blacharskich RHEINZINK.

Lokalizacje szkoleń są różne. Oprócz stacjonarnych 4-dniowych szkoleń blacharskich organizowanych w centrum szkoleniowym RHEINZINK, prowadzimy 1-dniowe wstępne kursy blacharsko-dekarskie organizowane we współpracy z partnerami handlowymi oraz stowarzyszeniami. Wielką popularnością cieszą się także praktyczne szkolenia bezpośrednio na placu budowy. Zaletą tego szkolenia jest indywidualnie ułożony program - pod bardzo konkretnie potrzeby uczestników.

Szkolenia blacharskie. Teoria i praktyka - 4 dni

Każde szkolenie (poziom A, B lub C) rozpoczyna się blokiem teoretycznym. W części tej prezentuje się ekonomiczne i zgodne z techniką blacharską wykorzystywanie blachy RHEINZINK. Przekazywane w ten sposób teoretyczne podstawy wiedzy (1 dzień) są przekładane na praktykę (3 dni) w zbliżonych do rzeczywistych warunków spotykanych na budowie.

Każdy uczestnik szkolenia zostaje wyposażony w obszerny pakiet materiałów szkoleniowych, które będzie mógł wykorzystać w późniejszym czasie na budowie. Na koniec szkolenia uczestnicy otrzymują Certyfikat ukończenia szkolenia.

Wstępne kursy blacharsko-dekarskie. Teoria i praktyka - 1 dzień

Podczas kursu (E lub F) przekazuje się uczestnikom wiedzę i rozwiązania pozwalające w praktyce na poprawnie i szybkie wykonanie wszelkiego rodzaju obróbek i detali z użyciem blachy RHEINZINK. Uczestnicy zdobywają podstawową praktykę w zakresie lutowania miękkiego RHEINZINK, przy okazji uzyskując wiedzę na temat prostego montażu systemu rynnowego jak i wykonania obróbek komina, murów czy parapetów.

Każdy uczestnik kursu zostaje wyposażony w pakiet materiałów szkoleniowych, które będzie mógł wykorzystać w późniejszym czasie na budowie. Kursy są dobrym rozwiązaniem dla firm posiadających młodą ekipę wykonawczą. Podczas każdego szkolenia lub kursu jest czas na spontaniczne pytania, a osoby prowadzące szkolenia służą radą i odpowiedzą na każde pytanie.

Rejestracja

W celu zgłoszenia się na szkolenie blacharskie lub wstępny kurs blacharsko-dekarski prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego lub o kontakt z naszym biurem: T: +48 (22) 789 91 91  F: +48 (22) 789 91 99 info(at)rheinzink.pl

Potrzebujesz przeszkolenia już teraz?

Skontaktuj się z naszym przedstawicielem w Twoim regionie

Pobierz materiały pomocnicze:
Źródło i zdjęcia: RHEINZINK
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Artykuły ekspertów

- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy


 


 

Którą akcję wspierania branży dekarskiej znasz najlepiej?GŁOSUJ

Które okna dachowe (Twoim zdaniem) montujesz najszybciej?GŁOSUJ