Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Szkolenia dla firm dekarsko-ciesielskich

Ocena: 0
2196
Wraz z nastaniem nowego roku firma Dietrichs Polska chciałby zaprosić wszystkich zainteresowanych rozwojem zawodowym na szkolenia z profesjonalnego oprogramowania dla firm dekarsko-ciesielskich. Cykl szkoleniowy składa się z trzech pięciogodzinnych spotkań w odstępach tygodniowych. Szkolenie tematycznie jest podzielone na dwie części. Pierwsza ma na celu szczegółowe zapoznanie się z modułami dachowymi systemu Dietrichs, natomiast druga część poświęcona jest nauce trasowania elementów konstrukcji dachu za pomocą profesjonalnego kątomierza ciesielskiego.


W trackie dwóch pierwszych spotkań, słuchacze prowadzeni przez instruktora z firmy Dietrichs, będą ćwiczyli na komputerach umiejętności związane z tworzeniem bryły dachu, wprowadzeniem konstrukcji więźby dachowej, generowaniem zestawień materiałowych oraz rysunków montażowych i warsztatowych poszczególnych elementów. Ostatnie spotkanie zostanie poświęcone nauce trasowania. Wykorzystując precyzyjne rysunki warsztatowe pochodzące z wcześniej przygotowanych modeli w systemie Dietrichs, słuchacze będą trenowali przenoszenie informacji z dokumentacji rysunkowej na drewno. Począwszy od prostych elementów takich jak krokwie zwykłe oraz kulawki, przechodząc następnie do bardziej skomplikowanych jak krokwie koszowe i narożne.

Szkolenia Dietrichs planowane są w następujących miastach: Wrocławiu, Katowicach, Łodzi, Poznaniu i Rzeszowie. Lista ta nie jest jeszcze zamknięta i w zależności od stopnia zainteresowania, będziemy na bieżąco reagowali i uruchamiali szkolenia w kolejnych miastach. Termin rozpoczęcia kursów styczeń - marzec 2016. Zapraszamy!

Więcej informacji nt. szkoleń można znaleźć na stronie: www.dietrichs.pl w zakładce serwis.
Osoby zainteresowane szkoleniem prosimy o kontakt:
Leszek Kołtun - Dietrichs Polska
tel. 695 363 833
mail: l.koltun@dietrichs.com


PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: