Systemy rynnowe KROP nagrodzone Złotym Medalem MTP za innowacyjność

Ocena: 0
2965

Systemy rynnowe KROP PVC i STAL wyróżniono Złotym Medalem MTP. Propozycję Grupy Blachotrapez będzie można oglądać już w lutym na Targach BUDMA 2020 w Poznaniu. Nagrodzony produkt powstał, dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii. Stworzono go we współpracy z dekarzami i przede wszystkim dla dekarzy.

Nagroda ekspertów

Do konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich rocznie startuje niemal 500 produktów. Wyróżnienie trafia jednak tylko do tych z producentów, których propozycje realizują długą listę przekrojowych kryteriów. W tym roku decyzję podjął zespół ekspertów Sądu Konkursowego, pod przewodnictwem prof. dr hab. inż. Józefa Jasiczaka z Politechniki Poznańskiej. W jego skład wchodzili wybitni specjaliści reprezentujący różnorodne dziedziny życia gospodarczego. Wyróżnili produkty  nowoczesne, innowacyjne i wytworzone w oparciu o najwyższej klasy technologie.

Złoty Medal za innowacyjność  wypracowaną z dekarzami i dla dekarzy

Grupa Blachotrapez zbudowała najnowocześniejszy w Polsce park maszynowy, gdzie produkowane są rynny stalowe i PVC według własnego standardu z zastosowaniem pełnej automatyzacji. Z kolei wieloletnia współpraca z dekarzami pozwoliła zaprojektować produkt, który poza wysoką szczelnością, trwałością i sprawnym odprowadzaniem wody deszczowej, zapewnia przede wszystkim intuicyjny montaż. W efekcie na europejski rynek trafił produkt innowacyjny w zakresie jakości, ale także ochrony środowiska. Ekologiczne systemy rynnowe KROP PVC, wykonane są w dużej mierze z recyklatu z domieszką cynkowo-wapniowych stabilizatorów. KROP STAL wykonany jest z pokrytej powłoką cynku, lekkiej stali dostosowanej do obróbki nawet przy temperaturach poniżej -15°C.

Ofertę Grupy Blachotrapez będzie można zobaczyć już w lutym na Targach BUDMA 2020. Zapraszamy na stoisko firmowe!

  • Blachotrapez, pokrycia dachowe i akcesoria: pawilon 6 MTP
  • KROP, systemy rynnowe: pawilon 6 MTP

Źródło i zdjęcia: Blachotrapez

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Artykuły ekspertów

- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy


 


 

Który model dachówki ceramicznej płaskiej jest Ci najbardziej znany?
GŁOSUJ

Które okna dachowe (Twoim zdaniem) montujesz najszybciej?GŁOSUJ