Studenci poznali Fakro "od kuchni"

Ocena: 5
1272

Studenci z małopolskich uczelni, choć nie tylko - często odwiedzają firmę FAKRO, jedną z największych firm w regionie. Tym razem progi światowego wicelidera w produkcji okien dachowych przekroczyli studenci II roku studiów magisterskich z Instytutu Ekonomicznego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu.

Studenci z kierunków: ekonomika i organizacja przedsiębiorstw uczestniczyli w wizycie studyjnej w firmie Fakro. Inicjatorem wizyty był opiekun grupy dr n. ekon. Jarosław A. Handzel.

Zajęcia odbyły się w ramach przedmiotu "Przedsiębiorstwo w gospodarce lokalnej i regionalnej". Celem wizyty było zapoznanie się studentów z funkcjonowaniem nowoczesnego zakładu produkcyjno - handlowego. Studenci w trakcie spotkania mieli możliwość uczestniczenia w prezentacjach dotyczących historii przedsiębiorstwa, zapoznali się z procesem rekrutacji i procesami nowoczesnego zarządzania. Najważniejszym punktem wizyty studyjnej było zwiedzanie zakładu. "Wizyta studyjna pozwoliła uczestnikom poznać praktyczną stronę organizacji zakładu i poznania nowoczesnych form zarządzania" - komentuje Jarosław Handzel.

Źródło i zdjęcie: Fakro

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Artykuły ekspertów

- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy


 


 

Który model dachówki ceramicznej płaskiej jest Ci najbardziej znany?
GŁOSUJ

Które okna dachowe (Twoim zdaniem) montujesz najszybciej?GŁOSUJ