Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Strategia rozwojowa Gamrat SA - rynny stalowe w ofercie firmy

Ocena: 0
2220
Zgodnie ze strategią rozwoju i umacniania pozycji na rynkach globalnych firmy GAMRAT SA w dniu 3 lipca 2014 r. w Myślenicach w siedzibie firmy PLAST-DACH Sp. z o.o. doszło do podpisania dwóch umów przedwstępnych na zakup 95 % udziałów w Spółce PLAST-DACH Sp. z o.o.
PLAST-DACH to rodzinna firma z polskim kapitałem, która powstała w 1991roku i zlokalizowana jest w Myślenickiej Strefie Ekonomicznej. Profil działalności firmy to produkcja systemów rynnowych z tworzyw sztucznych oraz ze stali. Aktualnie w swojej ofercie produkcyjnej firma posiada system rynnowy PVC  IZABELLA oraz system rynnowy z wysokiej jakości szwedzkiej stali, dostarczanej przez szwedzki koncern hutniczy SSAB o nazwie handlowej ASSA.

Rynny stalowe produkowane są z najwyższej jakości surowca, który gwarantuje trwałość systemu, odporność na zmienne warunki atmosferyczne i korozje. Osiem warstw ochronnych pokrywających blachę gwarantuje doskonałe zabezpieczenie i wielokrotnie wydłuża czas eksploatacji systemu. Zaawansowana technologicznie struktura powłoki zapewnia trwałość kolorów przez długie lata.

Stalowy system rynnowy ASSA jest bardzo wysoko oceniany przez wykonawców, sprzedawców i użytkowników. Rynna o bardzo głębokim profilu gwarantuje niezawodne odprowadzanie wody nawet przy bardzo intensywnych opadach.


Wprowadzając do oferty handlowej wyroby firmy PLAST-DACH o zbliżonym profilu produkcyjnym  zwiększamy potencjał naszej firmy w zakresie sprzedaży i szerokości oferowanych produktów, która stanie się bardziej kompleksowa dla potencjalnego klienta, co powinno przełożyć się także na zwiększenie produkcji, wzrost zatrudnienia, nowe inwestycje i rozwój spółek.

Dzięki zakupowi firmy PLAST-DACH, GAMRAT SA staje się jeszcze bardziej wiarygodnym partnerem biznesowym i pracodawcą, który stawia na rozwój,  wychodząc na przekór panującemu przekonaniu o kryzysie gospodarczym. Zakup firmy PLAST-DACH  to kolejny etap realizacji strategii rozwoju firmy Gamrat SA, której efektem ma być stworzenie silnej grupy kapitałowej skupionej wokół spółki.

Celem strategicznym firmy GAMRAT SA jest osiągniecie pozycji lidera w branży profilowej na rynku globalnym. Dla przypomnieniaw lutym 2013 r. Gamrat SA kupiła bułgarską firmę Devorex Ltd z siedzibą w Plovdiv, produkującą m.in. systemy rynnowe, systemy odwodnień liniowych oraz rury polipropylenowe do wewnętrznych instalacji grzewczych oraz przesyłu wody.


Źródło i zdjęcia: GAMRAT SA
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Artykuły ekspertów

- Reklama -

Polecane firmy

- Reklama -


Którą akcję wspierania branży dekarskiej znasz najlepiej?GŁOSUJ

Które okna dachowe (Twoim zdaniem) montujesz najszybciej?GŁOSUJ