Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Nowoczesny sklep dla dekarzy

Ocena: 0
2637


Jakie są potrzeby nowoczesnych firm z branży dekarskiej i ogólnobudowlanej?

Jakie oczekiwania mają pracownicy tych firm? Jak zyskać zaufanie klientów – dekarzy? Co i w jaki sposób chcieliby oni zamawiać? Jak i dokąd dostarczać zamówione narzędzia i maszyny tak, by ich transport był najmniej kłopotliwy dla zamawiających? Jak stworzyć bezpieczny, łatwy w obsłudze sklep internetowy, dający użytkownikom pełną satysfakcję i zadowolenie z oferowanego asortymentu i usług?


Narzędzie do zaginania blachy Wuko Duo Bender 3200

Na te i wiele innych pytań postaramy się pokrótce odpowiedzieć na przykładzie prowadzonego przez nas specjalistycznego sklepu dla dekarzy www.dekarze.pl.

W 2003 roku z myślą o dekarzach utworzyliśmy pierwszy internetowy sklep dedykowany tej branży – Dekarze.pl. Motto towarzyszące sklepowi od momentu powstania to Profesjonalny sprzęt dla Profesjonalistów! Od sześciu lat dbamy o asortyment najwyższej klasy sprowadzany bezpośrednio od zagranicznych i polskich producentów. Dzięki temu stworzyliśmy największą bazę narzędzi i maszyn dekarskich w jednym sklepie, zapewniającą wybór spośród ponad 1600 produktów. Dzięki szerokiemu i różnorodnemu asortymentowi możliwe jest wyposażenie dekarza od stóp do głów: poczynając od narzędzi dekarskich jak nożyce i kleszcze do blachy, młotki, zaginadła dekarskie, poprzez maszyny do zaginania i profilowania blachy, urządzenia do transportu materiałów budowlanych i dachówki na dach, po stroje robocze i galowy ubiór dekarski.

Dzięki różnorodnemu asortymentowi klienci mogą z łatwością dobrać odpowiednie narzędzie ręczne spośród asortymentu firm Bessey, Freund oraz Picard czy skorzystać z oferty GCE i Koma podczas doboru kolb do lutowania i palników do papy. Nasi klienci mają stały dostęp do nowinek technicznych w asortymencie elektronarzędzi Makita, Bosch oraz gwoździarek Max, Senco, Paslode, Rapid. Gdy rzecz wymaga precyzyjnego zaginania, też się nie uginamy, oferując zaginarki zachodnich producentów takich jak Schechtl, HM Machinery czy Tapco oraz prezentując propozycje czterech rodzimych producentów. Mamy także coś dla specjalistów od maszynowego zaginania i profilowania blach, którzy znajdą u nas asortyment firm Wuko oraz Schlebach, a także nowość na polskim rynku, jaką jest linia uzupełniająca asortyment maszyn profilujących Masc. Jednym z narzędzi, o których jest mowa są nożyce do wycinania zakończeń profili oraz kleszcze do kształtowania zakończeń rąbka. Narzędzia te dają szereg możliwości zakańczania rąbka po wykonaniu profilu na profilarce Mini Prof czy Mini Prof Plus.


Winda Geda-Lift w działaniu

Od wielu lat zajmujemy się także maszynami do transportu pionowego tak znanych marek jak Geda czy Paus, których jesteśmy autoryzowanym i certyfikowanym dystrybutorem. W bogatej ofercie Geda, rozpoczynającej się od wciągarek linowych o udźwigu 200 kg, poprzez windy dekarskie i system kubłów zsypowych, znajdują się też dźwigi towarowe także wraz ze wstępem osób.

W obrębie naszej firmy działa Skład Fabryczny Geda oraz Autoryzowany Serwis Geda. Aby zwiększyć dostępność ciężkiego sprzętu nawiązaliśmy bliską współpracę z Europejskim Funduszem Leasingowym EFL, dzięki czemu już od kilku lat nasi klienci cieszą się spersonalizowaną, szybką oraz bezproblemową obsługą na preferencyjnych warunkach.

Zabezpieczamy również pracę dekarzy na wysokościach, dlatego też w swojej ofercie posiadamy szeroki wybór kompletnych zestawów asekuracyjnych oraz poszczególnych akcesoriów.

Na amatorów ozdób dachowych czeka szeroka gama szpic, chorągiewek, wodorzygaczy i innych ozdób, wykonywanych również na zamówienie.

Zawsze czujni i otwarci na sugestie dotyczące wprowadzania nowych, potrzebnych produktów do asortymentu czy poszukiwania innych, nowatorskich rozwiązań jeszcze nie dostępnych na naszym rynku wsłuchujemy się w Państwa potrzeby i na bieżąco uzupełniamy powiększamy swój asortyment.

Sklep Dekarze.pl ma zasięg ogólnopolski, dzięki czemu zapewniamy bezproblemową dostawę w każde, dogodne dla klienta miejsce – do siedziby firmy czy na plac budowy – a dzięki możliwości składania zamówienia internetowo jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę.


Profilarka do blach Schlebach Mini-Prof-Plus

Od ponad roku w sklepie Dekarze.pl działa program rabatowy Profesjonalny Dekarz, stworzony specjalnie dla klientów branży dekarskiej. Ideą programu jest wyróżnienie tej grupy rzemieślników, zrzeszanie profesjonalistów oraz wymiana doświadczeń dzięki sklepowi www.dekarze.pl oraz specjalnie stworzonej stronie www.profesjonalny-dekarz.pl. Na stronie tej można znaleźć pełne informacje na temat programu oraz praktyczne wskazówki jak do niego przystąpić. Do programu przystępuje się bezpłatnie, a na znak dołączenia do grona Profesjonalnych Dekarzy otrzymuje sie kartę czerwoną – PROFESJONALNY DEKARZ, uprawniającą do szeregu rabatów, promocji i innych dodatkowych korzyści.

Na klientów sklepu dekarze.pl w okresie jesienno-zimowym czekają ciekawe oferty, w których każdy dokonujący zakupu w promocji Siedem barw tęczy otrzyma przydatne narzędzia i akcesoria całkowicie gratis.

Oferujemy również profesjonalne doradztwo w zakresie doboru i użytkowania narzędzi oraz maszyn znajdujących się w naszej ofercie. Zapraszamy do Salonu Firmowego Dekarze.pl znajdującego się we Wrocławiu na ul. Kupieckiej 10. Salon czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 08.00–16.00.

Katarzyna Kastelli
Kierownik Działu Marketingu
Dekarze.pl
tel. 071/363 45 80
tel. kom.0-509 508 346, 0-508 008 202
fax 071/363 45 80/24
e-mail: info@dekarze.pl

Źródło: Dachy, nr 12 (120) 2009
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Artykuły ekspertów

- Reklama -

Polecane firmy

- Reklama -


Którą akcję wspierania branży dekarskiej znasz najlepiej?GŁOSUJ

Które okna dachowe (Twoim zdaniem) montujesz najszybciej?GŁOSUJ