Nowa formuła szkoleń w Fakro

Ocena: 5
1585

Na początku 2020 roku rusza zupełnie nowa formuła szkoleń dla dekarzy organizowanych przez Centrum Szkoleń i Współpracy z Wykonawcami Fakro.

Szkolenia, dotychczas organizowane w nowosądeckiej siedzibie firmy FAKRO będą odbywać się w Centrach Szkoleniowych w kilkunastu miastach na terenie całej Polski. Chętni dekarze będą mogli skorzystać z oferty od stycznia do marca 2020 roku.

"Stawiamy na praktykę i pełne zaangażowanie uczestników. Aby każdy mógł czynnie uczestniczyć w szkoleniach będziemy organizować grupy szkoleniowe liczące maksymalnie piętnaście osób" - komentuje  Paweł Kołbon, kierownik Centrum Szkoleń i Współpracy z Wykonawcami FAKRO.

Dodatkową zaletą nowej formuły szkoleń jest fakt ich współrealizacji z firmą Blachotrapez - wiodącym producentem blachy. Uczestnicy szkolenia będą mieli okazję zdobyć szeroką wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim   praktyczne umiejętności dotyczące termoizolacyjnego montażu okna dachowego FTP-V U5 z superenergooszczędnym pakietem szybowym, a także montażu blachy panelowej na rąbek stojący High-Tech.

"Szkolenia dadzą także uczestnikom możliwość skonsultowania ważnych tematów z ekspertami prowadzącymi szkolenia zarówno z firmy FAKRO, jak i Blachotrapez" - dodaje Andrzej Szczygieł, kierownik zespołu ds. Współpracy z Wykonawcami. Każdy uczestnik szkolenia otrzyma certyfikat oraz drobny upominek ufundowany przez firmy organizujące szkolenie.

Źródło i zdjęcia: Fakro

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Artykuły ekspertów

- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy


 


 

Który model dachówki ceramicznej płaskiej jest Ci najbardziej znany?
GŁOSUJ

Które okna dachowe (Twoim zdaniem) montujesz najszybciej?GŁOSUJ