Modny kolor dachówek. Od lipca promocja Braas

Ocena: 0
2552
Od 1 lipca 2015 r. Monier BRAAS wprowadza promocję na wszystkie modele dachówek w kolorze czarnym. Jest to odpowiedź na panujące na rynku trendy i wciąż rosnące zainteresowanie dachami w ciemnych kolorach.

Czerń to od kilku lat prawdziwy hit na rynku budowlanym. Niegdysiejsza dominacja w polskim krajobrazie dachów w kolorze ceglanym konsekwentnie ustępuje pola ciemnym kolorom, takim jak czarny, grafitowy czy antracytowy. Monier BRAAS, w odpowiedzi na oczekiwania klientów, wprowadza od 1 lipca promocję "Modny kolor 2015".

"Dachówki to jeden z najbardziej naturalnych rodzajów pokryć. Ich wysoka jakość oraz długa, potwierdzona gwarancją żywotność sprawiają, że są wyjątkowo trwałe" - tłumaczy Marek Podeszwa, Koordynator Działu Technicznego Monier BRAAS. Ponadto dachówki wolniej się nagrzewają i lepiej tłumią hałasy z zewnątrz niż na przykład blacha. Małoformatowe pokrycia w przypadku uszkodzenia dają się łatwo naprawić lub wymienić - dekarz nie musi demontować całej połaci.

"Wyjątkową zaletą dachówek jest bogactwo modeli, kształtów i kolorów, które znacząco wpływają na estetykę całego budynku. Dachówki to jeden z najpopularniejszych materiałów do krycia dachu. Świadczy o tym chociażby fakt, że to producenci pokryć z blachy starają się upodobnić swoje produkty do dachówek, a nie odwrotnie" - dodaje Marek Podeszwa.

Dachówki świetnie sprawdzają się w remontowanych budynkach, ale równie doskonale pasują do nowoczesnych budowli. W przypadku tych drugich, prym wiodą kolory ciemne kontrastowo łączone z jasną elewacją. Tego typu architektura ceniona jest za swój minimalizm, czystość i prostotę form ekspresji.

Promocja "Modny kolor 2015" potrwa do 31 sierpnia 2015 r. lub do wyczerpania zapasów. Zostały nią objęte wszystkie modele dachówek zarówno betonowych, jak i ceramicznych w kolorze czarnym: Teviva, Romańska, Bałtycka, Celtycka, Grecka, Reviva, Turmalin, Rubin, Topas, Smaragd oraz karpiówka Opal.

Źródło i zdjęcie: Braas
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Artykuły ekspertów

- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy


 


 

Który model dachówki ceramicznej płaskiej jest Ci najbardziej znany?
GŁOSUJ

Które okna dachowe (Twoim zdaniem) montujesz najszybciej?GŁOSUJ