Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Krakowskie Targi Budownictwa - 24-26 kwietnia 2014 r.

Ocena: 0
2049
W Centrum Targowym - Chemobudowa - Kraków S.A. przy ul. Klimeckiego 14 w Krakowie w dniach 24-26 kwietnia 2014 r. będą odbywały się 42 Krakowskie Targi Budownictwa WIOSNA 2014.

www.centrumtargowe.com.pl  - kliknij, aby dowiedzieć się więcej!

Są to największe Targi Budownictwa w Małopolsce, które wpisały się na stałe w ogólnopolski kalendarz targowy. Zakres tematyczny Targów obejmuje wszystkie zagadnienia związane z branżą budowlaną. Na targach, około 200 firmy zaprezentują nowoczesne materiały i technologie stosowane w budownictwie, usługi projektowe i usługi budowlane, maszyny i urządzenia.

Podczas targów odbędą się IMPREZY TOWARZYSZĄCE

1. Konferencja Naukowo-Technicznej:
OGÓLNOPOLSKIE FORUM ODNAWIALNYCH ZASOBÓW, ŹRÓDEŁ I TECHNOLOGII ENERGETYCZNYCH - „EKOENERGETYKA 2014” (24.04.2014) zorganizowane przez Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki oraz katedrę Energetyki i Ochrony Środowiska AGH - Kraków.

2. DZIEŃ BUDOWNICTWA DREWNIANEGO (26.04.2014) , której współorganizatorem jest Stowarzyszenie Dom Drewniany . W ramach imprezy odbędzie się Seminarium specjalistyczne z zakresu energooszczędnego budownictwa drewnianego. Prowadzącym seminarium będzie Pan Wojciech Nitka Prezes SDD.

3. Atrakcją Targów będzie Pokaz Budowy Domu szkieletowego w skali 1:1, przygotowany przez firmę F.P.H.U.DREWDOM -Mętel- który będzie można śledzić "na żywo" na terenie Targów w pawilonie A. Budowa odbędzie się w dn.25-26 kwietnia 2014. Przy okazji budowy prezentowane będą materiałów budowlanych oraz udzielane będą informacje na temat domów szkieletowych. Prezentowany dom będzie poddany licytacji, której finał odbędzie się  w niedzielę 26.04.2014  w pawilonie A - Centrum Targowe, ul. Klimeckiego 14 , Kraków. Dom zostanie zlicytowany na rzecz Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci. Jest to II edycja  akcji: BUDUJEMY RADOŚĆ DZIECIOM - WYLICYTUJ DOM DLA SIEBIE.

4. Konkurs na Najładniejszy Dom Drewniany - impreza w ramach promocji Budownictwa Drewnianego - przeprowadzony wśród Wystawców, przeprowadzony przez Stowarzyszenie Dom Drewniany.

5. Blok tematyczny BEZPIECZNE BUDOWANIE (25.04.2014) organizowany przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Krakowie. Seminarium dla przedsiębiorców budowlanych, kierowników budowy, kierowników robót  i służb bhp pn. "Dzień bez wypadków". Wykład poprowadzony przez inspektorów pracy zostanie uzupełniony pokazami stosowania środków ochrony indywidualnej.


Zapraszamy do udziału i odwiedzenia 42 Krakowskich Targów Budownictwa WIOSNA’14 .
Dla zwiedzających Targi będą otwarte w godz. 10.00-18.00 . Wstęp wolny.
Więcej informacji na stronie www.centrumtargowe.com.pl

Źródło i grafika: www.centrumtargowe.com.pl

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Artykuły ekspertów

- Reklama -

Polecane firmy

- Reklama -


Którą akcję wspierania branży dekarskiej znasz najlepiej?GŁOSUJ

Które okna dachowe (Twoim zdaniem) montujesz najszybciej?GŁOSUJ