Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja. Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.
Informacje dla dekarza, cieśli, blacharza, architekta, projektanta, konserwatora i inwestora. Błędy, usterki, wilgoć i zacieki. Budowa, remonty i naprawy. Dachy płaskie, zielone i skośne. Dachówki, blachodachówki, łupek, gont, folie, papy, blachy. Konstrukcje, materiały, wykonawstwo. Więźba dachowa, drewno i prefabrykaty. Kominy i obróbki. Okna dachowe. Narzędzia i urządzenia. Izolacje i wentylacja.

Jak zgłosić swoją realizację do konkursu POCHWAL SIĘ DACHEM?

Ocena: 5
2307

To bardzo proste. Najpierw potrzebna jest realizacja i kilka dobrych zdjęć. Do tego krótki opis i gotowe. Z resztą pomożemy w naszej Redakcji.

 

Lubimy kiedy zdjęcia pokazują etapy wykonywania dachu oraz detalu i oczywiście dekarza czy wykonawcę.

Wystarczą niezbyt długi opis rodzaju dachu, zastosowanych materiałów i produktów (lubimy również dłuższe opisy). Może coś o istotnych szczegółach oraz problemach przy wykonaniu. 

Ktoś wykonał nowy dach a inny wyremontował. I remont i nowa inwestycja mogą być zgłoszone do konkursu.

Dach zielony, dach płaski, dach skośny - to wszystko znajdzie swoje miejsce w konkursie. 

 

Co powinno znaleźć się w zgłoszeniu do konkursu:

  • imię i nazwisko osoby zgłaszającej i nazwa firmy,
  • adres i numer telefonu kontaktowego (będziemy dzwonić jeśli pojawią się pytania po naszej stronie),
  • opis materiałów i technologii użytych do realizacji inwestycji,
  • opis techniczny wykonanego obiektu i dachu (co to za obiekt, gdzie się znajduje, rodzaj i nazwa pokrycia dachy, inne zastosowane materiały, występujące problemy i ich rozwiązania oraz wykonanie trudnych detali),
  • co najmniej opisanych 6 zdjęć (pokazujących m.in. poszczególne etapy prac), ewentualnie własne rysunki i szkice wykonawcze.

 

Pytania - zgłoś się do nas na redakcja@dachy.info.pl

 

Najlepiej wysłać swoje zgłoszenie emailem na adres redakcja@dachy.info.pl

 

Regulamin konkursu

http://dachy.info.pl/branza/regulamin-konkursus-pochwal-sie-dachem-na-realizacje-lub-renowacje-dachu

 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:

Artykuły ekspertów

- Reklama -

Polecane firmy

- Reklama -


Którą akcję wspierania branży dekarskiej znasz najlepiej?GŁOSUJ

Które okna dachowe (Twoim zdaniem) montujesz najszybciej?GŁOSUJ