Firma Fakro uczestnikiem targów budowlanych BAU

Ocena: 0
1955
Podczas odbywających się w Monachium targów swoje produkty i usługi zaprezentowało prawie 2000 wystawców z 42 krajów. Na prestiżowej imprezie jaką są targi budowlane BAU nie mogło zabraknąć także firmy Fakro, światowego potentata w produkcji okien dachowych.

Odwiedzający stoisko FAKRO na targach BAU goście mieli okazję zapoznać się z szeroką gamą produktów do dachów płaskich, okien i wyłazów. Największym zainteresowaniem cieszyło się otwierane elektrycznie okno do dachów płaskich typu DEF, łączące w sobie wysoką funkcjonalność i doskonałe parametry termoizolacyjne. Firma zaprezentowała także markizę Solar - innowacyjne rozwiązanie pozwalające na skuteczną ochronę poddasza przed nagrzewaniem.

Na stoisku targowym o powierzchni ponad 100 mkw można było obejrzeć okno balkonowe FGH-V Galeria i superenergooszczędne okno FTT U8 Thermo. FAKRO, które specjalizuje się także w schodach strychowych i już jest numerem dwa na świecie przedstawiło swój najnowszy produkt - energooszczędne schody strychowe LWT. Dużym zainteresowaniem cieszyło się także okno dachowe o podwyższonej osi obrotu wykonane z PCV, w okleinie koloru sosny, z markizą AMZ sterowaną za pomocą iPhona w technologii Bluetooth. Zwiedzającym trudno było uwierzyć, że to produkt wykonany z PCV a nie z drewna.

FAKRO już po raz dziesiąty uczestniczyło w targach w Monachium. W tym roku stoisko firmy odwiedziło prawie 5000 osób. Organizowane co dwa lata targi BAU to jedno z największych wydarzeń w branży budowlanej w Europie.


Źródło i zdjęcia: Fakro
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: